Zamieszczamy wyniki ostatnich spotkań w ramach rozgrywek B klasy, A klasy i Klasy okręgowej. Szczegóły poniżej.
B klasa, kolejka nr 17
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN |
4:1 |
KS TAJFUN HARBUŁTOWICE |
LKS DRAGON RUSINOWICE |
6:1 |
LKS UNIA LUBECKO |
LKS PROMIEŃ II GLINICA |
2:1 |
LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE |
LKS POKÓJ SADÓW |
2:1 |
LKS ŻWIREX HADRA |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
1:5 |
LKS BŁĘKITNI HERBY |
KS UNIA II KALETY |
1:1 |
LKS WIERZBIE |
A klasa, kolejka nr 20
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
LKS PROMIEŃ GLINICA |
7:0 |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
4:1 |
LKS HURAGAN JEZIORO |
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ |
5:0 |
LKS RUCH KOCHANOWICE |
LKS ROZWÓJ OLSZYNA |
0:2 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI |
1:1 |
KS UNIA LISOWICE |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
4:1 |
LKS SPARTA TWORÓG |
LKS RYBAK CIASNA |
1:2 |
LKS LISWARTA LISÓW |
Klasa okręgowa, kolejka nr 23
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
LKS ZIELONI ŻARKI |
4:0 |
LKS LISWARTA POPÓW |
LKS AMATOR GOLCE |
2:3 |
KS PANKI |
KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. |
2:0 |
MGLKS LISWARTA KRZEPICE |
GLKS LOT KONOPISKA |
0:2 |
KS STRADOM CZĘSTOCHOWA |
LKS JEDNOŚĆ BORONÓW |
3:2 |
LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY |
KS UNIA KALETY |
4:0 |
LKS MECHANIK KOCHCICE |
MLKS SPARTA SZCZEKOCINY |
4:3 |
LKS LOTNIK KOŚCIELEC |
Tabele
B klasa
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
+/- |
1. |
KS UNIA II KALETY |
17 |
41 |
50:16 |
2. |
LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN |
17 |
40 |
54:15 |
3. |
LKS BŁĘKITNI HERBY |
17 |
34 |
55:37 |
4. |
LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE |
17 |
31 |
52:26 |
5. |
LKS DRAGON RUSINOWICE |
17 |
27 |
37:43 |
6. |
KS TAJFUN HARBUŁTOWICE |
17 |
26 |
44:27 |
7. |
LKS PROMIEŃ II GLINICA |
17 |
21 |
28:49 |
8. |
LKS POKÓJ SADÓW |
17 |
18 |
29:41 |
9. |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
16 |
17 |
34:40 |
10. |
LKS WIERZBIE |
16 |
14 |
29:51 |
11. |
LKS UNIA LUBECKO |
17 |
12 |
25:52 |
12. |
LKS ŻWIREX HADRA |
17 |
7 |
17:57 |
A klasa
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
+/- |
1. |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
20 |
51 |
86:15 |
2. |
LKS PROMIEŃ GLINICA |
20 |
46 |
81:31 |
3. |
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ |
20 |
43 |
52:18 |
4. |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
20 |
38 |
54:41 |
5. |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
20 |
33 |
53:46 |
6. |
LKS SPARTA TWORÓG |
20 |
30 |
45:38 |
7. |
LKS LISWARTA LISÓW |
20 |
30 |
45:43 |
8. |
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI |
20 |
26 |
34:43 |
9. |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
20 |
23 |
52:78 |
10. |
LKS ROZWÓJ OLSZYNA |
20 |
19 |
33:53 |
11. |
LKS RUCH KOCHANOWICE |
20 |
18 |
31:65 |
12. |
LKS HURAGAN JEZIORO |
20 |
16 |
39:65 |
13. |
LKS RYBAK CIASNA |
20 |
12 |
21:45 |
14. |
KS UNIA LISOWICE |
20 |
12 |
25:70 |
Klasa okręgowa
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
+/- |
1. |
KS PANKI |
21 |
46 |
48:19 |
2. |
LKS ZIELONI ŻARKI |
22 |
45 |
44:19 |
3. |
KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. |
21 |
43 |
48:22 |
4. |
MGLKS LISWARTA KRZEPICE |
22 |
41 |
47:23 |
5. |
LKS LOTNIK KOŚCIELEC |
21 |
40 |
47:24 |
6. |
LKS JEDNOŚĆ BORONÓW |
22 |
37 |
44:30 |
7. |
LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY |
21 |
35 |
52:28 |
8. |
KS STRADOM CZĘSTOCHOWA |
21 |
35 |
37:33 |
9. |
KS UNIA KALETY |
22 |
27 |
29:29 |
10. |
LKS AMATOR GOLCE |
22 |
25 |
42:62 |
11. |
KS ORZEŁ KIEDRZYN |
21 |
23 |
26:38 |
12. |
GLKS LOT KONOPISKA |
22 |
16 |
35:70 |
13. |
LKS LISWARTA POPÓW |
21 |
16 |
30:51 |
14. |
MLKS SPARTA SZCZEKOCINY |
22 |
16 |
39:61 |
15. |
LKS MECHANIK KOCHCICE |
21 |
9 |
16:75 |
Komentarze
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!