Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -4 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
"Jak się raz skłamie opinii publicznej, trzeba potem zawsze kłamać. " [Haruki Murakami]

Ogłoszenia / Dam pracę Automatyk, nr: 45179

2016-11-12 12:12:47 | kontakt: +48343535430 / kadry@askla.pl | IP: 212.59.227.187
AUTOMATYK

Miejsce pracy: 42-793 Ciasna
FIRMA ASKLA Automatyka Serwis

Zakres obowiązków/odpowiedzialności:
• Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
w celu zapewnienia ciągłości pracy,
• Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
• Nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach
technicznych maszyn,
• Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
• Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń;
• Diagnostyka i optymalizacja pracy maszyn;
• Modernizacja sterowań oraz optymalizacja procesów;
• Rozwiązywanie problemów technicznych;
• Programowanie i uruchamianie urządzeń automatyki przemysłowej;
• realizacja zadań serwisowych z zakresu automatyki.

Wymagania:
• min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• znajomość systemów automatyki
• mile widziane uprawnienia SEP
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Znajomość procesów automatyki i mechaniki;
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
• Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:
• samodzielne stanowisko o dużych możliwościach rozwoju,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• miłą atmosferę pracy w rozwijającej się firmie.
obserwuj