Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  4 °C, 24 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Trudności są po to, by sobie z nimi radzić, a nie po to, by się wycofać."

Powstanie nowe osiedle Miłosza - FOTO: 19dodaj komentarz

do Tauron
Oczywiście, że mamy :) choć po kilku wizytach i telefonach oraz odpowiedniej argumentacji :) W chwili gdy dosłownie lada moment dostaniemy zielone światło przeprawa z Tauronem jest tematem do wielu żartów i poprawia atmosferę w firmie... Mimo wszystko dziękujemy za przygotowanie ich, a poślizgi zostały wybaczone...
2018-01-11 22:18:52 | Eko
Oczywiście
warunki podłączenia do sieci elektrycznej i gazowej już macie. :)
2018-01-06 00:18:40 | Tauron
skrzynki gaz + prąd
Skrzynek na wizualizacjach nie ma, gdyż zostały zaprojektowane na ścianach szczytowych budynków. Aby nie "zaśmiecać" podjazdów pod domami i mieszkaniami
2018-01-03 17:36:13 | EkoHaus Silesia
Na wizualizacji nie widać złącz kablowych ZK i skrzynek gazowych przed domami, stąd pytanie: nie wstawiono ich na grafikę czy znaleziono dla nich inne miejsce?
2018-01-03 09:53:44 | Alina
do Lucjan
Drogi Lucjanie Twoja opinia to hejt i nie muszę czytać definicji, bo pomawiania lub pewnie jak wolisz ocenianie firmy tylko na podstawie swoich domysłów i swoich kryteriów to forma hejtu. Poza tym wydajesz własny "osąd" nie podejmując kontaktu z firmą, a Twoje "śledztwo" opiera się pewnie wyłącznie o nieokreślone prawdy czy też postprawdy. W komentarzu napisałem, że chętnie spojrzę Ci w oczy jeśli będziesz miał odwagę, by zobaczyć Twoją minę jak będzie powstawać osiedle... A nie jak podłapują krzykacze, że straszę sądem - bo to kolejna spiskowa teoria się wyłania. Podsumowując nigdy nie uważaliśmy się za wielką firmę deweloperską - kolejna nadinterpretacja faktów. A fakt jest taki, że nasze osiedle ma być wzorcem poziomu budowania i to na budowie zamierzamy się wykazać a nie ujadać na internecie atakując konkurencję... Odpowiadam na komentarz, żeby uciąć wszelkie spekulacje i snute dziwne domysły. Cieszy mnie fakt, że postępy na pierwszym etapie budowy będą bardzo dobrze widoczne. Szkoda tylko, że mało prawdopodobne będzie spotkanie tych co lubią krytykować, hejtować etc. Bo niestety nie przewiduję, aby ktoś z nich miał cywilną odwagę stanąć twarzą w twarz. Pozostanie czerpać satysfakcję z postępów w realizacji. Pozdrawiam serdecznie...
2018-01-02 18:53:05 | EkoHaus Silesia
ad: krzak
To jest moja opinia, przeczytawszy Państwa doświadczenia i opinie, mogę chyba tak stwierdzić, że to firma krzak. Nie jesteście JW Const. czy LC Corp, które oddało do użytku setki tys. m2. Życzę wszystkiego dobrego mimo wszystko. p. S. POLECAM DEF. SŁOWA HEJT https://sjp.pl/hejt
2018-01-02 15:31:49 | Lucjan
do Tryk
Drogi hejterze, kto i gdzie napisał o sądzeniu się. Stwierdzenie chętnie spojrzę Lucjanowi w oczy odnosiło się do jego miny jak zacznie powstawać osiedle. Ja wiem, że w niektórych mediach jest położony nacisk na propagandę pewnych wartości. Co i udziela się tutaj na forum a nam szkoda czasu na pustą bezowocną polemikę. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
2017-12-31 13:59:09 | e
Się zaczyna..
5.000 kapitału. Sadzą się, a na adwokata ich nie stać.
2017-12-31 01:59:27 | Tryk
do Lucjan
Krzaki drogi Lucjanie rosną w lesie lub na działkach. Już niebawem będzie trzeba przepraszać za bezzasadne zarzuty i liczę, że będziesz miał cywilną odwagę to oficjalnie uczynić... Bawi mnie, światopogląd i ograniczenie poglądów ludzi chciałbym spojrzeć w oczy wszystkim, którzy hejtują, w chwili gdy lada moment ruszymy z pracami... Czyżby to konkurencja zamiast się wykazać na budowie podejmuje hejt próbując torpedować lepsze pomysły???
2017-12-30 20:56:25 | EkoHaus Silesia
firma krzak
firma krzak, znikąd... podobnie jak te od Solidarnej Polski, naszego byłego posła czy innego katechety od Silesiany...echh..
2017-12-30 19:13:26 | Lucjan
do: ciekawt
W istocie tak było, ale podobnie jak z koncepcją wszystko w rozrachunku końcowym nabrało nowego i właściwego kształtu :) Początkowo opłata rezerwacyjna była wysoka, aby uniknąć "pustych" rezerwacji, ale z uwagi na organizacje wewnątrz firmy nie pobieraliśmy opłaty rezerwacyjnej w takiej kwocie. Po dokonaniu kompleksowej organizacji mamy umowy rezerwacyjne z konkretnymi terminami i kwotą rezerwacji 5000zł , która już nie ulega zmianie... Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości :)
2017-12-30 18:36:03 | EkoHaus Silesia
do: ciekawt
W istocie tak było, ale podobnie jak z koncepcją wszystko w rozrachunku końcowym nabrało nowego i właściwego kształtu :) Początkowo opłata rezerwacyjna była wysoka, aby uniknąć "pustych" rezerwacji, ale z uwagi na organizacje wewnątrz firmy nie pobieraliśmy opłaty rezerwacyjnej w takiej kwocie. Po dokonaniu kompleksowej organizacji mamy umowy rezerwacyjne z konkretnymi terminami i kwotą rezerwacji 5000zł , która już nie ulega zmianie... Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości :)
2017-12-30 18:36:01 | EkoHaus Silesia
w jednych z pierwszych ogłoszen rezerwacja była 30 tysiecy, teraz 5, dlaczego?
2017-12-30 07:23:45 | ciekawt
do rozsądny
Zasady rezerwacji są bardzo proste i przejrzyste. Ponadto budujemy z własnych środków, a finalna sprzedaż odbędzie się po zakończeniu budowy. Kapitał spółki w tym przypadku nie ma nic do rzeczy :)
2017-12-29 13:28:19 | EkoHaus Silesia
EkoHaus Silesia
Data rejestracji 3.11.2016 r. Kapitał spółki 5.000,- zł (pięć tysięcy). Ja dziękuję.
2017-12-29 11:06:39 | Rozsądny
do EkoHaus Silesia
Witam, nie przejmujcie się komentem cebulaka, jak wiecie w tej naszej polszy to nic nikomu nie pasuje, a co dopiero Januszom Cebulakom z cebulandii. Takim to nie dogodzisz, choćbyś im darował milion PLN to będą marudzić że banknoty pogięte.. taka nasza cebulandia.
2017-12-28 20:35:37 | gorol
Jakie to centrum?
Co to oznacza centrum? To nie jest nawet śródmieście, nawet nie dzielnica, bo poza dzielnicą 3maja/Cebulskiego. To są peryferia. W linii prostej do UM jest około 2km. Dla kogo to jest blisko? Rozumiem, że 2km w Warszawie to jest blisko, ale 2km w tak małej miejscowości toż to jest połowa miasta. Dziękuje, życzę Do Siego Roku! :)
2017-12-28 18:20:56 | doktor
do: Znajomy od kupujacego ten szajs.
Fala hejtu to w obecnych czasach norma... Niestety ten komentarz jest idealnym przykładem tego, że ludzie piszą głupoty i swoje przemyślenia bez uprzedniego rzetelnego sprawdzenia na kogo wylewają gryzące ich żale. W imieniu naszej firmy pragnę Pana uświadomić, że inwestycja "Osiedle Miłosza" nie ma nic wspólnego z osiedlem przy ul.Szafera, a na temat konkurencji nie zamierzamy się wypowiadać :) Ponadto zapraszam Pana na naszą stronę: www.osiedlemilosza.pl gdzie poza wizualizacją, znajdzie Pan również opis technologii budowy i zastosowanych materiałów, co zapewne pomoże zrozumieć kryteria, którymi kieruje się nasza firma. Przed wystawieniem komentarza wystarczyło sprawdzić po prostu kto jest wykonawcą, a uniknęlibyśmy niniejszej konfrontacji... Mamy nadzieję, że następnym razem wypowiadając się w imieniu znajomego sprawdzi Pan skrupulatnie wobec kogo kieruje swój hejt. Z końcem roku życzymy powodzenia w Nadchodzącym Nowym Roku. Pozdrawiamy EkoHaus Silesia :)
2017-12-28 14:38:32 | EkoHaus Silesia
Znow tu o gow n o?
Zapewne to samo co na Szafera, wszystko wybudowane na przepalonych pustakach, elewancja komedia, wsyzstko podyblowane pomiedzy plytkami klinkierowymi,w srodku ludzie wyciagali welne mineralna bo powsadzana ze szparami ze by reke wlozyl,skrzynki na prad na zewnatrz to wielka komedia,wyglada to jak w azji,wiesniactwo i buractwo w jendym... Malo tego ludzie pokupywali a zostali bez pradu,wszyscy na przedluzaczach,pozwy zbiorowe i stracone pieniadze, czas i zszarpane nerwy..mkomedia w wykonaniu Sz.P. Bedle... .
2017-12-26 18:02:27 | Znajomy od kupujacego ten szajs.
wróć do artykułu