Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -3 °C, 12 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie targuj się o ryby, których jeszcze nie złowiłeś." [Mądrość chińska]

Zimowa Szkółka nauki pływania

Zimowa Szkółka nauki pływania

Serdecznie zapraszamy dzieci, na kurs nauki pływania w ramach programu „Już pływam”, realizowanego corocznie, podczas Zimowej Szkółki nauki pływania, pod nazwą „Ferie zimowe na basenie krytym”.

Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci i młodzieży do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami w celu podpisania zgody. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanego Instruktora Pływania.
Dla niektórych, będzie to wspaniały początek przygody z wodą, pływaniem, a dla pozostałych doskonalenie swoich umiejętności, oraz nauka nowych styli. Mamy nadzieję, że dla całej grupy będzie to wspaniała przygoda, która w przyszłości zaowocuje w dalszych wodnych zmaganiach.

Miejsce: Basen kryty w Lublińcu, ul. Powstańców Śl. 42
Termin: 23.01. – 27.01.2017
Grupy: poczatkująca, pływająca
Zapisy: będą się odbywać w formie zgłoszeń, na adres e-mail, plywaniezapisy.lubliniec@op.pl (po wpłynięciu zgłoszenia, organizator odeśle odpowiedz o przyjęciu!, i informację o zajęciach).w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek, jaka szkoła i jaka grupa, (początkującą czy pływająca). W grupie pływającej dziecko powinno bardzo dobrze pływać stylem grzbietowym!!! Uczestnik nauki pływania musi mieć skończone 8 lat, liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy !!!
Więcej informacji
Informacje tel. – 502 276 218

Organizator: - Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu
Partnerzy: - Lublinieckie WOPR

2017-01-11 11:37:53 | T.R.

facebook sledzik gg

Więcej: Lubliniec * powiat lubliniecki * basen

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!