Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -4 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
"Jak się raz skłamie opinii publicznej, trzeba potem zawsze kłamać. " [Haruki Murakami]

Wyniki Biegu Noworocznego

Wyniki Biegu Noworocznego

Już po raz 15 w Lublińcu został zorganizowany Bieg Noworoczny. Pierwsze zwycięstwo w tym roku odnotowali świeżo zaręczeni Adrianna Kalla (8 open) oraz Daniel Dulski z WKB Meta Lubliniec. Zamieszczamy wszystkie wyniki

Wyniki biegu głównego na dystansie 4km

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość/klub Czas
1 Dulski Daniel WKB Meta L-c 13'06”
2 Sawicki Michał Łazy 13'59”
3 Kmieć Mateusz WKB Meta L-c 14'20”
4 Kaczanowski Krystian WKB Meta L-c 14'59”
5 Małczak Marcin Ciasna 15'23”
6 Pilarski Kamil Koszęcin 15'45”
7 Żółtański Krzysztof Kochanowice 15'58”
8 Kala Adrianna WKB Meta L-c 15'58”
9 Kubisz Tomasz WKB Meta L-c 16'22”
10 Niemczyk Sławomir Lubliniec 16'33”
11 Maroń Marcin Rusinowice 16'38”
12 Pilarski Bartłomiej Koszęcin 16'52”
13 Szczęsny Mateusz Lubliniec 16'55”
14 Snel Daniel Londyn/Anglia 17'02”
15 Pałubski Daniel Olgadent Lubliniec 17'08”
16 Szukalski Grzegorz WKB Meta L-c 17'14”
17 Dzik Andrzej Miasteczko Śląskie 17'20”
18 Spałek Marcin Kolonowskie 17'44”
19 Macoch Zbigniew Krzepice 17'48”
20 Latka Marek WKB Meta L-c 17'53”
21 Mańka Krzysztof Warszawa 17'57”
22 Psyk Damian Pludry 18'04”
23 Kotas Przemek Częstochowa 18'13”
24 Kocyba Henryk Lubliniec 18'20”
25 Ryszka Krzysztof WKB Meta L-c 18'29”
26 Irlik Jurand WKB Meta L-c 18'36”
27 Heijnen Theo Arnheim/Holandia 18'46”
28 Pinkowski Dariusz WKB Meta L-c 18'47”
29 Kubisz Dorota WKB Meta L-c 18'53”
30 Dziuba Krzysztof Mafia Team L-c 18'53”
31 Koselski Roman WKB Meta L-c 18'59”
32 Michałowski Piotr Lubliniec 19'01”
33 Dziuba Patryk Mafia Team L-c 19'05”
34 Błaszczyk Adam Sadów 19'05”
35 Drynda Andrzej Lubliniec 19'06”
36 Adolf Weronika Żędowice 19'09”
37 Lancman Grzegorz WKB Meta L-c 19'20”
38 Kotas Wiktor Częstochowa 19'21”
39 Wyrwa Marcin WKB Meta L-c 19'25”
40 Machoń Franciszek Lubliniec 19'29”
41 Kruk Grzegorz Częstochowa 19'32”
42 Kowalczyk Józef Koszwice 19'34”
43 Lepiesz Anna Ciasna 19'43”
44 Koziarski Michał Sieraków 19'46”
45 Tomaszewska Izabela Tarnowskie Góry 19'49”
46 Jarząbek Piotr Sadów 19'52”
47 Listkiewicz Artur Lubliniec 20'04”
48 Janik Kamil Sieraków Śl. 20'06”
49 Kuciczek Grzegorz Świętochłowice 20'12”
50 Szpala Ireneusz Tarnowskie Góry 20'33”
51 Pluta Małgorzata Lubliniec 20'39”
52 Płonka Grzegorz Lubliniec 20'52”
53 Wójcik Daria Lubliniec 20'55”
54 Spałek Szymon Myślina 20'55”
55 Bryś Anna Lubliniec 21'08”
56 Bambynek Andrzej WKB Meta L-c 21'10”
57 Kotas Katarzyna Częstochowa 21'39”
58 Zawadka Mateusz Lubliniec 21'40”
59 Nowakowski Zenon WKB Meta L-c 21'40”
60 Jaźwiński Marcin Lubliniec 22'14”
61 Beldzik Agnieszka Lubliniec 22'33”
62 Ryszka Katarzyna Lubliniec 22'42”
63 Wachowska Sonia STB Energia L-c 23'07”
64 Malyska Żaneta Kochcice 24'54”
65 Pawełczyk Natalia Cieszowa 25'03”
66 Kucharczyk Sławomir Lubliniec 25'04”
67 Ulfik Florian WKB Meta L-c 25'12”
68 Serzysko Wieczorek Bernadetta Mafia Team L-c 25'12”
69 Kiser Mariusz Lubliniec 25'24”
70 Jarząbek Agnieszka Sadów 26'54”
71 Ochman Bernard Kochcice 26'55”
72 Szraucner Ewa WKB Meta L-c 37'12”

Wyniki biegów dzieci:
GIMNAZJUM Dziewczęta
1 Smyla Klaudia WKB Meta L-c

GIMNAZJUM Chłopcy
1 Bednarczyk Kamil Woźniki
2 Garcorz Jakub Dzielna
3 Foks Łukasz Lubecko
4 Kubisz Konrad WKB Meta L-c

SP klasy IV-VI dziewczęta
1 Tomal Julia Solarnia
2 Machoń Julia Lubliniec
3 Błaszczyk Kinga Sadów

SP klasy IV-VI chłopcy
1 Brol Jakub Lubliniec
2 Gryc Mateusz Koszęcin
3 Gołombowski Tomasz Lubliniec

SP klasy I-III dziewczęta
1 Błaszczyk Zuzanna Sadów
2 Gryc Alicja Koszęcin
3 Nowacka Martyna Solarnia
4 Ryszka Kornelia WKB Meta L-c

SP klasy I-III chłopcy
1 Przybyła Jakub Sadów
2 Janik Piotr Lubliniec
3 Lis Bartosz Lubliniec
4 Pudło Tomasz Lubliniec
5 Rzeźniczek Marcin Lubliniec
6 Scholtysik Luis Niemcy
7 Jaźwiński Igor Lubliniec
8 Piontek Jakub Lubliniec
9 Niemczyk Mateusz Lubliniec
10 Wyrwa Kuba WKB Meta L-c
11 Wieczorek Remigiusz Ciasna

Przedszkole dziewczęta
1 Górecka Alicja Lubliniec
2 Malyska Patrycja Kochcice
3 Szraucner Aleksandra WKB Meta L-c
4 Jaźwińska Olga Lubliniec
5 Jarząbek Ewa Sadów
6 Mazur Emilia Lubliniec
7 Czeczko Julia Lubliniec
8 Hewig Agata Lubliniec
9 Rzeźniczek Anna Lubliniec
10 Kocela Aleksandra Lubliniec

Przedszkole chłopcy
1 Piontek Kacper Lubliniec
2 Nowacki Bartosz Solarnia
3 Maniura Szymon Lubliniec
4 Mańka Grzegorz Warszawa
5 Rzeźniczek Michał Lubliniec

2017-01-02 11:52:33 | Lubliniec.Info, M. Szraucner

facebook sledzik gg

Więcej: Lubliniec * WKB META Lubliniec * bieg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!