Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.


Pogoda:  °C, km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Spójrz na morze: wpływa do niego tysiące rzek, a mimo to się nie przepełnia. Podobnie jest z ludzkim sercem- nigdy nie jest zadowolone, nawet jeżeli człowiek potrafi kamienie zmieniać w złoto." [Mądrość chińska]

Wypadek w Koszęcinie

Wypadek w Koszęcinie

Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Koszęcinie. Kierujący samochodem osobowym potrącił 76-letniego mieszkańca. Mimo udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło wczoraj o 17.00 w Koszęcinie na ulicy Lublinieckiej. Na prostym odcinku drogi, w obrębie przejścia dla pieszych, 23-letni kierujący oplem potrącił przechodzącego przez jezdnię 76-letniego mieszkańca tej miejscowości. Ciężko ranny pieszy, został przez załogę pogotowia ratunkowego przetransportowany do szpitala. Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł. Szczegółowe okoliczności tego wypadku ustalają teraz kryminalni z KPP w Lublińcu. Wiadomo, że kierowca samochodu osobowego był trzeźwy.

2016-11-09 10:33:33 | KPP Lubliniec

facebook sledzik gg

Więcej: Wypadek * Policja * Koszęcin * powiat lubliniecki

Komentarzy: 1 dodaj

Wyrazy współczucia dla rodzin, ale szczególnie dla chłopaka i jego rodziców którzy muszą z tym żyć.Dużo sił życzę w tych ciężkich chwilach.Trzymaj się chłopcze!!!!
2017-02-10 21:43:49 | anonim
więcej