Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -1 °C, 11 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie targuj się o ryby, których jeszcze nie złowiłeś." [Mądrość chińska]

Kolejna nowość w Kinie ”Karolinka” – BON PODARUNKOWY

Kolejna nowość w Kinie ”Karolinka” – BON PODARUNKOWY

Na kolejne, 3 już urodziny cyfrowego Kina „Karolinka” MDK przygotował kolejną propozycję dla widzów i nie chodzi tu wcale o najnowszą premierę filmową...

Już dziś można bowiem zakupić BON PODARUNKOWY na wybrany seans do kina! To świetny pomysł na drobny upominek dla bliskiej osoby, a także dla kogoś komu chcemy zrobić miłą, kulturalną niespodziankę.

Osoba obdarowana musi jedynie wymienić w kasie MDK BON PODARUNKOWY na wybrany, dowolny seans w naszym kinie. Zachęcamy, aby robić to jednak z wyprzedzeniem, bo ku naszej wielkiej radości kino przeżywa oblężenie widzów! To zapewne za sprawą dobrych propozycji repertuarowych a także aury, która zachęca do filmowej rozrywki.

BON PODARUNKOWY to nie jedyna nowość w naszym kinie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów od września za bilety w naszej kasie można płacić kartą.

Przypominamy, że istnieje także możliwość zakupu biletów przez internet na stronie www.mdk.lubliniec.pl w zakładce KUP BILET (tam również szczegółowy regulamin).

Na wszystkie seanse widoczne na stronie internetowej domu kultury bilety można kupić za pośrednictwem internetu, jak i w kasie MDK. Zachęcamy do kupowania biletów z wyprzedzeniem, kasa kina czynna jest codziennie od godz. 15.00. Przypominamy, że mieszkańcy Lublińca będący posiadaczami Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do korzystania z 50% ulgi na bilety do Kina „Karolinka”.

Na bieżąco repertuar Kina „Karolinka” jak i inne propozycje kulturalne promujemy na profilu Miejskiego Domu Kultury na fb i na stronie internetowej www.mdk.lubliniec.pl.

2016-10-18 10:01:13 | MDK Lubliniec

facebook sledzik gg

Więcej: Kino Lubliniec * Lubliniec * kino * kino 3D

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!