Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -4 °C, 16 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Prawdziwa wielkość ubrana jest w prostotę. " [Mikołaj Gogol]

Wielki Piknik Rowerowy w Kokotku

Wielki Piknik Rowerowy w Kokotku

Kokotek zatrzęsie się 25 września! Poruszony zostanie zatrzęsieniem atrakcji, które przewidziane są w ośrodku oblackim. Właśnie tego dnia w Kokotku i o Kokotku będzie naprawdę głośno! Nie tylko za sprawą wyścigu rowerowego Tour de Kokotek i koncertu zespołu Albo i Nie, ale również i powrotu wyprawowiczów NINIWA Team z Misji JuT – Ostatnie Okrążenie! Wielki Piknik Rowerowy już 25 września! Nie może Cię tam zabraknąć!

Dzień rozpocznie Msza św. w parafii o 10.00. Wtedy już będzie się działo, bo godzinę wcześniej ruszą zapisy do czwartego wielkiego światowego wyścigu rowerowego – Tour de Kokotek. Start wyścigu nastąpi o 11.30 i podzielony będzie na różne kategorie. Konkurencja zapowiada się niezwykle mocno – w zeszłym roku na starcie zameldowało się ponad 100 uczestników! Zawody zakończą się o 15.30, kiedy to po błogosławieństwie w kościele, odbędzie się rozdanie nagród.

Po sporcie – czas na kulturę! Równo o 16.00 na scenie pojawi się siemianowicki kwartet - Albo i Nie – półfinalista VII edycji programu Must Be The Music i serdeczni przyjaciele stowarzyszenia NINIWA. Chyba nie trzeba przypominać, że właśnie ten zespół o charakterystycznej nazwie prowadzi relacje z tegorocznej wyprawy NINIWA Team. Po koncercie nastąpi moment, na który wszyscy czekają – przywitanie rowerzystów wracających z Misji JuT – Ostatnie Okrążenie. Wzruszające chwile potrwają aż do 18.00 kiedy odbędzie się licytacja roweru o. Tomasza Maniury – szefa grupy i pomysłodawcę NINIWA Team!

W tym roku przygotowaliśmy sporo atrakcji pobocznych, w Kokotku znajdziecie liczne stoiska z gadżetami (nie tylko rowerowymi), stoiska serwisowe dla uczestników, profesjonalną obsługę jazdy (liczniki na czipy), ale i to co tygrysy lubią najbardziej – stoiska gastronomiczne.

Zaplanuj niedzielę w Kokotku! Już 25 września! Serdecznie zapraszamy!

Program dnia:

09.00 – 11.00 – Zapisy na Tour de Kokotek
10.00 – 11.00 – Msza święta w kościele w Kokotku
11.30 – Start rajdu w różnych kategoriach
15.00 – nabożeństwo w Kościele
15.30 – rozdanie nagród
16.00 – 17.00 – koncert Albo i Nie
17.00 – przywitanie rowerzystów Misji JuT – Ostatniego Okrążenia
18.00 – licytacja roweru o. Tomasza Maniury
18.15 – 100 pytań do rowerzystów

2016-09-20 12:46:28 | Lubliniec Info

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!