Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 12 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie. " [Vincent van Gogh]

CROSS DUATHLON LEŚNY o Puchar Starosty Lublinieckiego

CROSS DUATHLON LEŚNY o Puchar Starosty Lublinieckiego

W sobotę 16 kwietnia w lublinieckich lasach zostanie przeprowadzony Cross Duathlon Leśny o Puchar Starosty Lublinieckiego. Zawody składają się z pokonania trzech etapów: biegu, jazdy na rowerze oraz ponownie biegu.

ORGANIZATOR:
Wojskowy Klub Biegacza Meta Lubliniec

BIURO ZAWODÓW: Leśniczówka Lubliniec (100 m od obwodnicy miasta, drugi zjazd w prawo w kierunku Katowic od McDonalda i pierwszy zjazd w lewo po wjeździe na obwodnicę od strony Katowic). Biuro zawodów otwarte od godz. 9.00 do 13.00.

TERMIN I MIEJSCE: 16.04.2016r. (sobota) godz. 11.00. Start i meta przy Leśniczówce.

DYSTANS: dorośli (kobiety i mężczyźni od 16 roku życia): 3km bieg + 21 km rower + 3 km bieg, dzieci (szkoła podstawowa i gimnazjum) 1km bieg + 3km rower + 1km bieg

GODZINY STARTU: dorośli godz. 11.00, dzieci ok. godz. 13.00 po ukończeniu zawodów przez dorosłych
TRASA: bieg: przełajowa łatwa – po trasie Żółtej Trójki, rower: przełajowa łatwa technicznie - po trasie Półmaratonu Leśnego trzy pętle po 7km

UCZESTNICTWO: Bieg jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas wolny na
świeżym powietrzu

ZGŁOSZENIA I OPŁATA STARTOWA: Zawodnik zgłasza się poprzez formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem strony internetowej www.zmierzymyczas.pl . Opłata startowa w wysokości 35 zł dokonywana musi być na konto: BGŻ 62 2030 0045 1110 0000 0223 9010 do dnia 10.04.2016r., po tym terminie opłata i zapisy możliwe w dniu startu w biurze zawodów, koszt: 50 zł.

Dzieci
zgłaszają się przez panel nie wnoszą opłat. Zapisy dokonane przez dzieci w dniu startu opłata 10 zł.
Dzieci odbierają numer w obecności dorosłych, którzy podpisują oświadczenie.
Limit uczestników 200 osób.

NAGRODY: Na pewno będą. Jak zwykle przy naszych imprezach będzie świetna zabawa, dobre jedzenie i piękna pogoda:) Pierwsza trójka każdego biegu otrzyma puchary, nagrody niespodzianki do rozlosowania wśród uczestników. Oddzielnie nagradzani będą chłopcy i dziewczynki oraz kobiety i mężczyźni.

BEZPIECZEŃSTWO: Wszyscy uczestnicy zawodów jak i osoby towarzyszące zobowiązani są do zachowania szczególnej ostrożności w trakcie trwania całej imprezy a szczególnie w trakcie rozgrywania poszczególnych biegów. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zaleceń organizatora. Każdy zawodnik startuje na własną odpowiedzialność, a Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu komplikacji zdrowotnych jakie ewentualnie mogą powstać podczas biegu lub też na skutek jego przebiegnięcia.

UWAGI KOŃCOWE: Duathlon Leśny jest imprezą kameralną a mimo tego odbędzie się bez względu na pogodę. Wszelkie uwagi i pytania proszę kierować do: Mirosław Szraucner, tel.: 606 353 221

2016-03-31 13:52:48 | Lubliniec.Info

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!