Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -4 °C, 16 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Prawdziwa wielkość ubrana jest w prostotę. " [Mikołaj Gogol]

II Fit Dzień Kobiet 2016 - "bo z dobrem Ci do twarzy"

II Fit Dzień Kobiet 2016 -

Serdecznie zapraszamy na II edycję Fit Dzień Kobiet, który odbędzie się w sobotę 23 kwietnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. W tym roku organizatorzy wspierają OTOZ Animals inspektorat Lubliniec oraz Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Kotom FELIS. Przyjdź i weź udział w kilku lekcjach fitness, m.in. dance, trening funkcjonalny, zumba.

Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka najpotrzebniejszych artykułów dla psów i kotów z OTOZ Animals Inspektorat Lubliniec oraz Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym Kotom FELIS.

ORGANIZATOR imprezy
Grupa "Jedyneczki" ze Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Fitness Lubliniec - Fit4You w ramach programu Młody Obywatel i Czas na Zdrowie.

BILETEM WSTĘPU NA IMPREZĘ JEST PRZYNIESIENIE ZE SOBĄ ARTYKUŁÓW PRZYDATNYCH PSIAKOM pod opieką OTOZ ANIMALS oraz KOTKOM ze Stowarzyszenia FELIS:
- karmy (najlepiej CHAPI dla piesków)
- puszki
- smycze
- obroże
- koce
- duże ilości żwirku zbrylającego
- transporterek
- sucha karma dla kotków

Wszystko co niezbędne czworonogom, biednym opuszczonym, skrzywdzonym przez ludzi i los, często chorym.

Wstęp tylko po wcześniejszym zapisaniu się pod numerem telefonu: 788388997

Oprócz zajęć fitness będzie moc atrakcji, między innymi: pokazy akrobatyczne i taneczne, możliwość skorzystania z porad specjalistów, z usług masażystów, kącik zabaw dla dzieci z animatorem, koncert FOLKYSH, występ artystów z Klubu Seniora w ramach podsumowania akcji prowadzonej przez dzieci z SP1 i wiele wiele innych.

Kiedy?

23 kwietnia 2016 (sobota), hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lublińcu (ul. Sądowa 9) Start godz. 15:00

Instruktorzy: Magdalena Wojsław (Hi-Lo) Kamil Ledwoń (Zumba), Sławek Niemczyk (calisthenics workout) oraz Agnieszka Breguła (Functional Trening)

Regulamin imprezy:
1. Uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się na fb bądź telefonicznie za wyjątkiem gości i obsługi imprezy, przedstawiciele mediów sprawujących patronat nad wydarzeniem oraz osoby wskazane przez organizatora.
2. W wydarzeniu może uczestniczyć osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Osoba niepełnoletnia może uczestniczyć w maratonie za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Osoba poniżej 15 roku życia może uczestniczyć w wydarzeniu pod opieką i na odpowiedzialność opiekuna prawnego.
3. Uczestnik oświadcza, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w zajęciach fizycznych.
4. Ćwiczymy rekreacyjnie.
5. W przypadku urazów, kontuzji czy innych problemów zdrowotnych oraz ciąży, należy przynieść zgodę lekarza na wykonywanie ćwiczeń fizycznych.
6. Organizator wydarzenia nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia osoby uczestniczącej w zajęciach wywołanego nadmiernymi obciążeniami w trakcie ćwiczeń.
7. Osoby uczestniczące w wydarzeniu zobowiązane są do dostosowania intensywności i rodzaju ćwiczeń do swojego stanu zdrowia i aktualnej kondycji fizycznej.
8. Osoba korzysta z zajęć na własną odpowiedzialność i nie może zgłaszać pod adresem Organizatora żadnych roszczeń z tytułu uszkodzenia ciała lub utraty czy pogorszenia stanu zdrowia w związku z korzystaniem z usług Organizatora.
9. Podczas wydarzenia obowiązuje zakaz palenia tytoniu, spożywania i wnoszenia alkoholu i narkotyków, przychodzenia w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem narkotyków. Podczas ćwiczeń obowiązuje także bezwzględny zakaz żucia gumy.
10. Opłata za wstęp nie podlega zwrotowi ani w całości ani w części w przypadku rezygnacji lub niekorzystania z ćwiczeń.
11. Organizator wydarzenia nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie, gdzie odbywa się wydarzenie (w tym również w szatni).
12. Użytkowanie sal, pomieszczeń sanitarnych powinno być zgodne z ich przeznaczeniem. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania porządku w udostępnionych pomieszczeniach.
13. Zniszczenie mienia w salach udostępnionych do odbycia się wydarzenia spowoduje obciążenie kosztami oraz odpowiedzialnością prawno-karną.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do rejestracji foto i video przebiegu wydarzenia na potrzeby dokumentacji, promocji, relacji wydarzenia. Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę na nieodpłatną publikację wizerunku w materiałach promocyjnych (telewizja, prasa, internet, materiały reklamowe).
15. Organizator wydarzenia określa limit uczestniczących w nim osób.
16. Organizator zastrzega sobie prawo do zakazu wstępu osobom niepożądanym bez podania uzasadnienia.
20. Podpisując listę uczestnik deklaruje, iż zapoznał się z treścią powyższego regulaminu i akceptuje warunki w nim zawarte.

2016-03-29 12:16:16 | Lubliniec.Info, foto: Facebook, archiwum

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!