Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -1 °C, 12 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie targuj się o ryby, których jeszcze nie złowiłeś." [Mądrość chińska]

Zimowa Szkółka nauki pływania

Zimowa Szkółka nauki pływania

Serdecznie zapraszamy dzieci, na kurs nauki pływania w ramach programu „Już pływam”, realizowanego corocznie, podczas Zimowej Szkółki nauki pływania, pod nazwą „Ferie zimowe na basenie krytym”. Zajęcia będą prowadzone w grupach, początkująca i pływająca, w godz., od 9.00 do 14.00, Codziennie od 22.02. do 27.02.2016 roku, na Basenie Krytym w Lublińcu.

Uczestnicy nauki pływania, powinni mieć ukończone 8 lat. Na zajęciach będzie obowiązywał podział na grupy, grupa początkująca, zaczynająca od podstaw, grupa – pływająca, chcąca podszkolić swoje umiejętności pływania, (minimum, dobra umiejętność pływania stylem grzbietowy). Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń, na adres e-mail, plywaniezapisy.lubliniec@op.pl (po wpłynięciu zgłoszenia, organizator odeśle odpowiedz o przyjęciu i informację o zajęciach). W treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek, jaka szkoła i jaka grupa, (początkującą czy pływająca), w grupie pływającej dziecko powinno bardzo dobrze pływać stylem grzbietowym!

Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci i młodzieży do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

Ilość miejsc ograniczona! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami w celu podpisania zgody. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego, Instruktora Pływania.
Przewidziane atrakcje podczas zajęć, nagrody rzeczowe oraz słodki upominek. Możliwość egzaminowania na odznakę „Już Pływam”, zaliczenia sprawnościowe, oraz egzaminy na kartę pływacką.
Dla niektórych, będzie to wspaniały początek przygody z wodą, pływaniem, a dla pozostałych doskonalenie swoich umiejętności, oraz nauka nowych styli. Mamy nadzieję, że dla całej grupy będzie to wspaniała przygoda, która w przyszłości zaowocuje w dalszych wodnych zmaganiach.

Serdecznie zapraszamy !!!
Więcej informacji
Informacje tel. – 502 276 218

Organizator: - Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu
Partnerzy; - Lublinieckie WOPR

2016-02-09 11:31:23 | WOPR Lubliniec

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!