Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  1 °C, 8 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Być swoim własnym ministrem spraw wewnętrznych! " [Stanisław Jerzy Lec]

Bal karnawałowy w DDP „Klub Seniora”

Bal karnawałowy w DDP „Klub Seniora”

Karnawał to czas zabawy, hucznych imprez i maskarad. W tym roku Seniorzy bawili się 21 stycznia od godz. 10-13 w Klubie Młyn.

- Poprzednie spotkanie mikołajkowe cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem, że postanowiliśmy wspólnie z Panem Grzegorzem Okrentem, który był sponsorem i pomysłodawcą, zorganizować zabawę taneczną – mówi Jolanta Olszewska Kierownik DDP „Klub Seniora” w Lublińcu.

Klubowicze tańczyli w rytmach muzyki z lat ’60 i ’80. W programie przewidziano liczne atrakcje i poczęstunek. W zabawie uczestniczyli podopieczni Klubu Seniora z pracownikami, dyrektor MOPS Panią Aleksandrą Kowalczyk oraz z Panią Joanną Dąbrowicz, jak również seniorami ze Związków Emerytów i Rencistów, uczestnikami Uniwersytetu Trzeciego Wieku, mieszkańcami DPS „Dom Kombatanta”.
Do balu kostiumowego podopieczni placówki i pracownicy wypożyczyli stroje z „Wesołego Miasteczka” na Steblowie. Zabawę rozpoczął burmistrz Edward Maniura składając wraz z Panią Anną Jonczyk-Drzymała życzenia noworoczne lublinieckim Seniorom. Bal karnawałowy był okazją do wzajemnego poznania i integracji Seniorów.

2016-01-26 12:25:05 | MOPS Lubliniec

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Bal karnawałowy w DDP „Klub Seniora”
więcej

Więcej: Lubliniec * Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Lubliniec * powiat lubliniecki * klub młyn

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!