Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  0 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Pamiętaj, że wielka miłość i wielki sukces wymagają wielkiego ryzyka"

Promocja książki FAŁSZYWY DEKRET

Promocja książki FAŁSZYWY DEKRET

W sobotę o godz. 17:00 w Hotelu Zamek Lubliniec rozpoczęła się promocja książki "FAŁSZYWY DEKRET" zawierająca opowiadania mieszkańca Lublińca - Grzegorza Kopca. Zamieszczamy materiał foto wideo

Publikacja Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane została wydane przez Wydawnictwo św. Macieja Apostoła z Lublińca, których autorem jest Grzegorz Kopiec - mieszkaniec naszego miasta. Jest to jego pierwsza wydana książka. Wcześniej jego prace można było przeczytać w czasopismach tematycznych, czy w publikacji "Nieznana Lubliniecka Legenda", w której Grzegorz Kopiec otrzymał nagrodę GRAND PRIX.

Podczas sobotniej promocji książki można było nie tylko spotkać się z autorem opowiadań, ale również dowiedzieć się czegoś więcej o samym pisarzu, jego przeszłości, czy kolejnych planach wydawniczych. Wieczór poprowadził Edward Przebieracz - literat, jednocześnie wydawca książki. Spotkanie uatrakcyjnił m.in. występ muzyczny Mirosława Góreckiego.

Patronat nad publikacją Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane objął Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura, a patronat medialny m.in. Portal Lubliniec.Info.

Niecodzienny finał dnia zakochanych, mrożące krew w żyłach konsekwencje niedotrzymania słowa, zapętlenie w czasie i przestrzeni, zbierająca swe żniwo klątwa, niepokojące znaki z zaświatów... i wiele innych historii często wywołujących gęsią skórkę. Jeden autor, dwanaście opowieści i setki wystraszonych czytelników. Czy i Ty zasilisz ich szeregi?


Książkę Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane można nabyć w cenie 20 zł w poniższych miejscach:

- Księgarnia Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu

- "Księgarenka" - ul. Mickiewicza 7, Lubliniec

- na aukcji allegro - tutaj

Archiwalna rozmowa z Grzegorzem: "Moje największe literackie marzenie – zostawić coś po sobie"

2015-11-23 13:24:48 | Lubliniec.Info

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Promocja książki Fałszywy Dekret
więcej

Więcej: Edward Maniura * Kultura * Lubliniec * Hotel Zamek Lubliniec * powiat lubliniecki * Burmistrz * Edward Przebieracz

Komentarzy: 2 dodaj

Ciekawe
Ciekawa pozycja, miałem okazję przeczytać zaraz po tym jak książka się pojawiła. Polecam wszystkim: http://wyczerpane.pl/1463,moskwa-1990-1996-wspomnienia-pierwszego-konsula-iii-rp-w-moskwie.html Książka jest niestety już niedostępna normalnie, ale za pośrednictwem tej księgarnii można ją sobie dodrukować w normalnej cenie:)
2017-04-07 18:26:11 | Alexy
www.wp.pl www.wp.pl
2015-11-24 11:55:31 | pies
więcej