Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -7 °C, 19 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Staraj się zawsze być pożytecznym, lecz nigdy niezastąpionym." [M.Eibner-Eschenbach]

Granada z uczniami ZSOT

Granada z uczniami ZSOT

Dwa tygodnie 18 uczniów technikum architektami krajobrazu i technikum informatycznego ZSOT wraz opiekunami - Danutą Gajdą i Martą Pulcer spędziło w Granadzie w ramach projektu Erasmus Plus „Hiszpańska technologia, wiedza i praktyka dla polskich uczniów-informatyków i architektów krajobrazu”.

Już od wielu lat w ZSOT w Lublińcu są organizowane projekty, dzięki którym uczniowie mają szanse wyjechać za granicę i tam odbyć swój pierwszy staż. Dwa tygodnie września  18 uczniów technikum architektami krajobrazu i technikum informatycznego wraz opiekunami - Danutą Gajdą i Martą Pulcer wyjechało do Granady w ramach projektu Erasmus Plus „Hiszpańska technologia, wiedza i praktyka dla polskich uczniów-informatyków i architektów krajobrazu”. 

Granada to  malownicza miejscowość w Hiszpanii. W ogrodach pałacu Alhambra ósemka architektów rozpoczęła swoją przygodę ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego. - Nauczyłam się jak odpowiednio dbać o poszczególne rośliny, które przycinać, a które plewić. Poznałam wiele nowych gatunków ziół i kwiatów. Miałam również możliwość podglądania pracowników ogrodów przy ich codziennych obowiązkach i podszkolenia języka hiszpańskiego – relacjonuje po powrocie do szkoły Lidia Bodora z klasy 2TA.

Informatycy zostali podzieleni na kilka grup, dzięki czemu każdy z nich poznał różnorodność wykorzystania swoich umiejętności związanych z naprawą i obsługą komputerów.

Popołudnia spędzaliśmy na poznawaniu zakątków Granady. W weekendy wyjeżdżaliśmy na wycieczki w inne równie urokliwe miejsca w Andaluzji - mówią po powrocie.         

Wiosną 2016r. do Granady pojedzie następna grupa uczniów. Szkoła już rozpoczyna nabór na kolejny wyjazd na staż z projektu Erasmus+.

2015-10-07 21:50:26 | ZSOT - Partner Lubliniec Info

facebook sledzik gg

Więcej: ZSOT Lubliniec * edukacja

Komentarzy: 1 dodaj

Błędy w artykule
"Dwa tygodnie września 18 uczniów technikum architektami krajobrazu i technikum informatycznego" a w jakim to języki?
2015-10-09 08:32:09 | kasia
więcej