Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.

Pogoda:  °C, km/h , więcej
Złota myśl dnia:
"Trudy życia jedynie uczą, jak doceniać jego dobra." [Johann Wolfgang von Goethe]

Turniej Streetballa 2015 - zdjęcia, wyniki

W miniony weekend na stadionie przy SP nr 1 w Lublińcu odbył się Turniej Streetballa. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec, z aktywnym udziałem Radnych Miejskich: Adama Richtera, Mikołaja Naczyńskiego i Marcina Małka.

W turnieju wzięło udział w sumie 16 zespołów, w tym 10 w kategori open (dorośli) i 6 zespołów w kategorii młodzieżowej, zespoły składały się z trzech zawodników plus jeden rezerwowy.

Rozegrane zostały również konkursy indywidualne: konkurs rzutu za trzy punkty, który Wygrał Marcin Taszarek, konkurs rzutów osobistych Oskar Augustynowicz oraz konkus Skills Challenge  - tor z przeszkodami na czas wygrał Piotr Majewski. Wszyscy wyżej wymienieni na codzień należą do klubu Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec.

W kategorii szkół podstawowej wygrał zespół Amatorzy, drugie miejsce zespół Basket Gang trzecie Nitkomani.

W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężył zespół młode wilki, kolejne stopnie podium zajmowali odpowiednio Traworin orazVoltage.

Kategorie open zwyciężył zespół Cyle Co Lubliniec w składzie Marcin Taszarek, Kulicki Mateusz, Tomasz Kamiński, Denis Krafczyk

Drugie miejsce Kame Hame Lubliniec skład Adam Pietzik, Radosław Fikus, Tomasz Borosz

Trzecie miejsce Kasztanska Zabawa:  Oskar Augustynowicz, Brian Wołoszczak, Robert Seget.

Do półfinałów zakwalifikowała się drużyna Actimele w składzie Daniel Płonka,  Marcin Suchanek, Przemysław Lizurek, Krzysztof Strużyk

Wynik meczu o trzecie miejsce. Kasztanska Zabawa pokanala Actimele 10 - 2, a w meczu o pierwsze miejsce zespół Byle Co pokonał Kame Hama 12:7

Nagrody dla najlepszych wręczała Anna Jonczyk-Drzymała - Zastępca Burmistrza Lublińca.

zdjęcia: Mateusz Zawadka

2015-09-14 13:28:47 | Lubliniec.Info