Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -6 °C, 24 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Miłości nie udowadnia się słowami." [ Mikołaj Gogol]

Letni obóz STS Victoria

Letni obóz STS Victoria

Tegoroczny obóz zorganizowany przez STS VICTORIA Lubliniec, gościł w Górkach Wielkich, jak zawsze na długo pozostanie w naszych sercach. Świetna kuchnia, ciekawy ośrodek Sangos, dobre miejsce do trenowania, konkretna i miła obsługa. Wspólnie spędzone dni, przyniosły nam wiele pięknych i niezapomnianych chwil....

 Było sporo emocji, dużo aktywności, zaczerpnęliśmy trochę sztuki – Centrum Kultury i Sztuki Dwór Kossaków, podnieśliśmy niedobory cukru – Cukiernia Bajka, łapaliśmy oddech na szlakach górskich, promieni słońca szukaliśmy na plażach przy rzece Brennica. Dużo radości sprawił zwyczajowy chrzest sportowy, podchody z zadaniami, przygotowane przez starsze zawodniczki. Mimo upałów zawodniczki „ostro” trenowały, by podnieść umiejętności techniczne i taktyczne w piłce siatkowej, które na pewno zaowocują w nadchodzącym sezonie. Pod koniec obozu mieliśmy możliwość zagrania sparingu z drużynami KPKS Halemba, którzy również przygotowywali się do przyszłego sezonu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z naszych postępów szkoleniowych, co było widać na parkiecie.
Dziękujemy Zawodniczkom za ambicję, wyrozumiałość, pasję, pracę na treningach, za chęć pokonywania trudności, za wzorową postawę, za radość, za życzliwość, empatyczność, za wytrwanie do końca.
Kadrze i Zarządowi dziękujemy za przygotowanie obozu, solidność, błysk w oczach, ciepłe słowa, mądre rozmowy, zaufanie, kreatywność, za miłą atmosferę, pracę na treningach.

Obóz po raz kolejny, odbył się dzięki dofinansowaniu przez Burmistrza Miasta Lubliniec.

2015-08-10 12:50:55 | M. Ł.

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Letni obóz STS Victoria
więcej

Więcej: STS Victoria Lubliniec * Siatkówka * Sport

Komentarzy: 2 dodaj

Victoria
może by coś innego umieścić o sporcie Lubliniec.info bo ciągle albo badminton albo cudowna Victoria
2015-08-14 19:51:41 | smaczona
Zawodniczkom
Dziękujemy ZawodniczkOM. Wiem,że upał, ale ktoś, kto zamieszcza informacje na tej stronie, powinien dbać o prawidłowość wpisów. Nie zniżajcie się proszę do poziomu Dodatku Lublinieckiego e dzienniku Zachodnim.
2015-08-10 18:23:24 | Zniesmaczona
więcej