Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -3 °C, 13 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
""

Wspomóż potrzebujących - Wielkanocna Zbiórka Żywności

Wielu mieszkańców naszego miasta z niecierpliwością oczekuje na kolejną ( czwartą ) zbiórkę żywności. Zbiórka odbędzie się w dniach 4, 5 i 6 kwietnia .Będzie ona przeprowadzona w wielu sklepach - głównie samoobsługowych takich jak : Albert, Delikatesy, Maraton, Biedronka, Basco, ale również w jednostkach mniejszych np. Żabka i inne.
Przeprowadzenie tak dużej akcji nie byłoby możliwe bez zaangażowania wielu ludzi - szczególnie młodych wolontariuszy , którzy rezygnują ze swojego wolnego czasu, aby dać cząstkę siebie innym. Są w tej grupie również dorośli społecznicy jak : nauczyciele, członkowie Komitetu Obrony Praw Dziecka, członkowie Polskiego Czerwonego Krzyża, harcerze, mieszkańcy i kierownictwo Lublinieckiego Centrum Pomocy Bliźniemu , a także pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej .

Wątpliwości może wywoływać informacja zamieszczona na ulotkach zapraszających do udziału w akcji - a mianowicie, że akcja prowadzona jest przez Częstochowski Bank Żywności. Należy wyjaśnić, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu jest członkiem Banku Żywności, ale zebrane artykuły żywnościowe w akcji prowadzonej przez Ośrodek na terenie naszego miasta są dzielone jedynie wśród najbardziej potrzebujących mieszkańców Lublińca i trafiają do szpitala, ośrodków wsparcia i organizacji współpracujących z nami. Artykuły te będą rozdzielone jeszcze przed Świętami Wielkiej Nocy.

Zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w tej cennej inicjatywie oraz prosimy o pozytywny stosunek do wolontariuszy rozdających ulotki w wymienionych sklepach.

Wszelkie pytania związane z Wielkanocną Zbiórką Żywności proszę kierować do MOPS w Lublińcu ul.Częstochowska 47 , tel. 353-19-15 Romuald Jabłoński ( MOPS Lubliniec)

04-02-2003 , 02:41 PM | red

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!