Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -2 °C, 11 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie targuj się o ryby, których jeszcze nie złowiłeś." [Mądrość chińska]

Koszwice biegają i chodzą!

Koszwice biegają i chodzą!

Klub Sportowy START Koszwice zaprasza wszystkich którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas na łonie natury, na dwie zbliżające się wielkimi krokami imprezy sportowe.

Pierwsza z nich to VI Edycja Marszu Nordic Walking w Koszwicach – marsz z kijkami na dystansie 7 km po duktach leśnych, która odbędzie się 20 czerwca w sobotę o godz 16:00.

Następna impreza to V Jubileuszowy Bieg Kamienny – impreza dla rodzin z dziećmi, bo oprócz biegu głównego na dystansie 10 km odbędą się również biegi dla dzieci na krótszych dystansach 100, 200 i 400 metrów. V Bieg Kamienny wystartuje o godz. 16:00, 25 lipca.

Zapraszam przede wszystkim tych którzy zaczynają zwoją przygodę z bieganiem oraz nordic walking, na organizowane przez Nas imprezach nie chodzi o wyniki – liczy się dobra atmosfera, wyjście z domu i ruch na świeżym powietrzu. Takie imprezy to nie tylko forma treningu ale i możliwość podszkolenia swojej techniki biegu oraz marszu z kijami, można na nich spotkać się z doświadczonymi sportowcami którzy chętnie udzielą rad początkującym – mówi Mateusz Wrzyciel Prezes STARTU Koszwice.

VI Edycja Marszu Nordic Walking w zeszłym roku zgromadziła prawie 100 uczestników chodzących z kijkami. Uczestnicy tej imprezy klasyfikowani aż w 7 kategoriach wiekowych, co daje ponad 40 zawodników na podium! Dla każdego zawodnika przewidziany jest pakiet startowy z posiłkiem regeneracyjnym oraz medalem na mecie.

V Bieg Kamienny to już kultowa impreza z mocą niespodzianek. Organizatorzy zapewniają że i w tym roku z racji jubileuszu ich nie zabraknie. Zawodnicy uczestniczący w biegu głównym są dekorowani w niezwykłych kategoriach, a dzieci które uczestniczą w biegach na krótszych dystansach nie odejdą z pustymi rękoma! Oczywiście dla każdego uczestnika będzie czekał na mecie pamiątkowy medal, a wszyscy zawodnicy będą mogli sobie upiec kiełbasę na integracyjnym ognisku.

Więcej informacji: zapisy, regulaminy, oraz plany tras na stronie klubu sportowego START Koszwice oraz na profilu klubu na facebooku.

2015-06-08 13:10:54 | Start Koszwice

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!