Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  12 °C, 4 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
"I śmiech może być nauką, Kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa. " [ Ignacy Krasicki "Monachomachia"]

Brązowy medal zawodniczek STB Energii Lubliniec na Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych

Eliza Kwiatkowska i Zuzanna Luban - młodziczki młodsze STB Energii Lubliniec zdobyły w deblu brązowy medal na Mistrzostwach Polski Głubczyce 22-24 maja 2015.

Były na mistrzostwach rozstawione z nr 3/4 i zgodnie z przewidywaniami dotarły do półfinału. Wejście do ścisłego finału przegrały z parą Jankowska/Orzechowicz ( Strzelce Opolskie/ UKS MixTeam Tarnowiec).

W grze pojedynczej Eliza Kwiatkowska, grająca na mistrzostwach z kontuzja kostki, ukończyła rywalizację w "16", a Zuzanna Luban dostała się do ćwierćfinału ( miejsca 5-8 ).

Jak ocenia trenerka , Sonia Wachowska, brązowy medal jest sukcesem, ale zakładanym - taki był cel przed mistrzostwami - zdobyć brązowy medal. Marzył się ten złoty, zwłaszcza, że z parą , która zdobyła złoto, zawodniczki STB w tym roku walczyły z reguły w trzech setach , raz wygrywając , raz przegrywając.

Do Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych zawodniczki STB Energii przygotowali trenerzy : Sonia Wachowska i Tomasz Białas.

2015-05-26 11:14:23 | STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info