Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.


Pogoda:  °C, km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Spójrz na morze: wpływa do niego tysiące rzek, a mimo to się nie przepełnia. Podobnie jest z ludzkim sercem- nigdy nie jest zadowolone, nawet jeżeli człowiek potrafi kamienie zmieniać w złoto." [Mądrość chińska]

Brązowy medal zawodniczek STB Energii Lubliniec na Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych

Eliza Kwiatkowska i Zuzanna Luban - młodziczki młodsze STB Energii Lubliniec zdobyły w deblu brązowy medal na Mistrzostwach Polski Głubczyce 22-24 maja 2015.


Były na mistrzostwach rozstawione z nr 3/4 i zgodnie z przewidywaniami dotarły do półfinału. Wejście do ścisłego finału przegrały z parą Jankowska/Orzechowicz ( Strzelce Opolskie/ UKS MixTeam Tarnowiec).

W grze pojedynczej Eliza Kwiatkowska, grająca na mistrzostwach z kontuzja kostki, ukończyła rywalizację w "16", a Zuzanna Luban dostała się do ćwierćfinału ( miejsca 5-8 ).

Jak ocenia trenerka , Sonia Wachowska, brązowy medal jest sukcesem, ale zakładanym - taki był cel przed mistrzostwami - zdobyć brązowy medal. Marzył się ten złoty, zwłaszcza, że z parą , która zdobyła złoto, zawodniczki STB w tym roku walczyły z reguły w trzech setach , raz wygrywając , raz przegrywając.

Do Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych zawodniczki STB Energii przygotowali trenerzy : Sonia Wachowska i Tomasz Białas.

2015-05-26 11:14:23 | STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Brązowy medal zawodniczek STB Energii Lubliniec na Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych
więcej

Więcej: Sport * STB ENERGIA * badminton

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!