Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  1 °C, 17 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Trudności są po to, by sobie z nimi radzić, a nie po to, by się wycofać."

OD  PRZEDSZKOLA STRZELAM  GOLA

W sobotnie przedpołudnie - 15.11.2014r. na gościnnej hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Lublińcu, odbyły się IX Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Organizatorami zawodów było Przedszkole Miejskie nr 8 w Lublińcu oraz Akademia Sportowa Lubliniec. W turnieju udział wzięło 7 drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 5-6 lat z lublinieckich przedszkoli – w sumie prawie 100 zawodników. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci ale i ich rodziców, rodzeństwa a nawet dziadków. Trybuny zapełniły się kibicami, którzy żywiołowo reagowali na kolejne akcje i gole małych piłkarzy.

Wszystkie przedszkola otrzymały z rąk pana burmistrza Edwarda Maniury i honorowego gościa pana Zygmunta Anczoka puchary, pamiątkowe dyplomy a przedszkolaki pierwsze w życiu złote medale. Dodatkową atrakcją był konkurs piłkarski dla rodziców „złoty strzał”.
Organizatorzy turnieju - prezes Akademii Sportowej Cezary Białas i dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 8 Barbara Gruca gratulowali wszystkim przedszkolakom zaangażowania i wspaniałej sportowej walki, a kibicom podziękowali za stworzenie wspaniałej, rodzinnej atmosfery. Akademia zaprasza wszystkich przedszkolaków do przygody z piłką. W dzieciach drzemią bowiem olbrzymie pokłady energii, które warto od najmłodszych lat kierować w stronę aktywnych i ciekawych form spędzania wolnego czasu.
Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do śledzenia strony internetowej klubu www.akademiasportowa.pl, gdzie można uzyskać informacje o działaniach klubu.

2014-11-19 13:36:48 | Akademia Sportowa Lubliniec

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
OD  PRZEDSZKOLA STRZELAM  GOLA 2014
więcej

Więcej: Edward Maniura * Akademia Sportowa Lubliniec * Piłka nożna * Lubliniec * powiat lubliniecki * Burmistrz

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!