Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  5 °C, 7 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
"Za samo frajerstwo do piekła nie idą [...]. " [Leszek Kołakowski "Rozmowy z diabłem"]

Narkotyki w samochodzie

Brak tablicy rejestracyjnej był powodem kontroli drogowej volkswagena jaką przeprowadzili policjanci na terenie Boronowa. Okazało się 26-letni kierowca nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów ale miał ...narkotyki.

W nocy z soboty na niedzielę, uwagę wywiadowców patrolujących okolice Boronowa zwrócił jadący ulicą Poznańską volkswagen. Z uwagi na brak przedniej tablicy rejestracyjnej policjanci zatrzymali samochód do kontroli. 26-letni kierowca, mieszkaniec Woźnik poinformował, że nie posiada przy sobie dowodu rejestracyjnego pojazdu, ponieważ został zatrzymany za brak badań. Podczas przeprowadzania kontroli, czujność policjantów wzbudził wydobywający się z wnętrza samochodu specyficzny zapach. Po przeszukaniu auta okazało się, że „policyjny nos” nie zawiódł kontrolujących. Nad kierownicą stróże prawa znaleźli prawie pół grama marihuany a na fotelu pasażera prawie 2 gramy amfetaminy. Agresywne zachowanie 26-latka, który nie reagował na plecenia funkcjonariuszy i utrudniał wykonywanie czynności wskazywało, że może znajdować się on pod wpływem działania środków odurzających. Mężczyźnie pobrano krew do badań i zatrzymano prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Grozi mu do 2 lat więzienia.

2014-08-26 13:07:50 | KPP Lubliniec

facebook sledzik gg

Więcej: Policja * Boronów * Woźniki * powiat lubliniecki

Komentarzy: 1 dodaj

sukces
no proszę. pół grama. Wielki sukces. Ciekawe ile z tego by sprzedoł i jakich ogromnych pieniędzy się dorobił. Brawo Lublinieccy policjanci !!!
2014-08-31 14:47:15 | HSSUH
więcej