Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -1 °C, 11 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie targuj się o ryby, których jeszcze nie złowiłeś." [Mądrość chińska]

Rusza Uniwersytecki Klub Aktywności - Senior

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu podjął się utworzenia w siedzibie zespołu "Halka" Uniwersytecki Klub Aktywności - Senior, którego uroczyste otwarcie odbędzie się 29 maja br. o godz. 11:00 z udziałem zaproszonych gości i wszystkich chętnych mieszkańców.

Uniwersytecki Klub Aktywności - Senior (UKA-Senior) będzie ogólnodostępny, otwarty dla wszystkich zainteresowany trzy razy w tygodniu przez 5 godzin po południu (poniedziałek, środa, czwartek w godz. od 15:30 do 20:30).
W klubie zostanie zorganizowana jednostanowiskowa kawiarenka internetowa, gdzie bezpłatnie będzie można uzyskać porady lub małe przeszkolenie oraz po prostu skorzystać z internetu.

Do klubu przeniosą spotkania treningowe sekcja skatowa i brydżowa UTW, umożliwi to przyłączenie się innych amatorów gier karcianych. Jesienią w planach mamy organizację dużego turnieju brydżowego.

Powołany będzie też zespół śpiewaczy (mały chór) pod kierownictwem profesjonalnego dyrygenta. Kandydatów do śpiewania zapraszamy.

"Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020"

2014-05-20 09:32:20 | Bogna Konfisz

facebook sledzik gg

Więcej: Lubliniec * Zespół Pieśni i Tańca Halka Lubliniec * Uniwersytet Trzeciego Wieku

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!