Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -1 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
""

Piłkarki ręczne zagrają w półfinale wojewódzkim

W piątek 7 marca w wypełnionej po brzegi kibicami hali SP nr 3 piłkarki ręczne z Zespołu Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych sprawiły sobie doskonały prezent Dzień Kobiet i we wspaniałym stylu obroniły tytuł Mistrzyń Rejonu sprzed roku, pokonując zasłużenie i pewnie dziewczęta z LO im. S. Staszica w Tarnowskich Górach 14:9 (9:5)!

Do przerwy nasze zawodniczki praktycznie całą połowę kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku i schodziły do szatni z zasłużoną czterobramkową przewagą. Po zmianie stron jednak odważniej zagrały rywalki, które doszły nasze "złotka" już na dwie bramki! Jednak końcówkę meczu i nerwy lepiej opanowały podopieczne Henryki Sukienik i zasłużenie pokonały dziewczęta ze Staszica awansując po raz drugi z rzędu do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 20 marca w Gliwicach! Gratulujemy naszym zawodniczkom i życzymy Wam powodzenia na Śląsku!

W poniedziałek i wtorek piłkarze z Zespołu Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych udają się do Częstochowy na halę "Polonia", gdzie odbywa się dwudniowy turniej  Mistrzostw Śląska w futsalu szkół budowlanych.

2014-03-09 11:09:57 | ZSOT - Partner Lubliniec Info

facebook sledzik gg

Więcej: Sport * Szkoła Podstawowa nr 3 * Lubliniec * ZSOT Lubliniec * powiat lubliniecki * piłka ręczna

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!