Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 16 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

Otwarcie Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu FOTO

Dziś, 9 września o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu nastąpiło oficjalne otwarcie nowej hali sportowej. Moment otwarcia dokonał nasz złoty medalista olimpijski z Monachium - Zygmunt Anczok, który zapalił znicz olimpijski, który znajduje się przed nowym obiektem. Cała inwestycja kosztowała 5,6 mln zł. Publikujemy ponad 70 zdjęć z otwarcia.

2013-09-09 14:00:32 | Mateusz

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Otwarcie Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu
więcej

Więcej: Edward Maniura * Sport * Szkoła Podstawowa nr 3 * Lubliniec * edukacja * powiat lubliniecki * Piotr Półtorak * Anna Jonczyk-Drzymała

Komentarzy: 18 dodaj

Nasz burmistrz nie poczebuje szczekaczek. Jego czyny najlepiej i najdobitniej mówią za siebie!!!
2013-09-23 20:34:13 | observvator
Burmistrzowe szczekaczki dały głos :)
2013-09-18 12:53:49 | JP
Kokuś napisał: "los jaki spotkał park miejski i budynek komunalny położony przy basenie."
Kokuś! Nie nazywaj basenem czegoś, co na długo przed Maniurą przestało być basenem. Przychodzą ci do głowy jacyś winowajcy? ;))) Znajdziesz ich również w UM, także na I piętrze... A może wiesz, jaki był sens budowy budynku komunalnego w parku? Jakie były koszty jego budowy na tym odludziu, jakie były koszty jego utrzymania? Kto wpadł na pomysł jego budowy? To musiało się tak skończyć... Dziwne, że w niwecz idą dzieła stworzone przez naszych dziadów, one przetrwały i Hitlera, i komunę... A w wolnej Polsce poszły na zatracenie!
2013-09-17 22:26:41 | a tyla u nos richtig patryjotów
Do Mefisto
Nowa hala sportowa, nowe ulice, docieplone szkoły, przedszkola, nowe parkingi, piękny bulwar, lodowisko, pozyskane grube miliony na inwestycje, dwa nowe zakłady w strefie to fakty. Kto nic nie robi nic nie ryzykuje, ale Tobie, Mefisto, za pewne udało się zrobić więcej. Pochwal się śmiało, chętnie poczytam.
2013-09-17 20:04:40 | Pracująca
Oddawaj park Maniura !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013-09-16 15:44:28 | zddbsnb
Mefisto
Dla mnie najbardziej wyrazistym przykładem "kompetencji" bufona Maniury jest los jaki spotkał park miejski i budynek komunalny położony przy basenie. No ale cóż - winne katastrofy są pewnie: notariusze, poprzedni burmistrzowie, hamulcowi w radzie miejskiej, rządy PiS i na koniec ufoludki ?
2013-09-16 13:12:27 | koko dżambo i do przodu
mefisto
Pojechałeś po bandzie! Na tym polega praca burmistrza, że kieruje miastem w naszym imieniu i za nasze, podatników pieniądze. Pieniądze można wydawać mądrze, oszczędnie i z sensem. Można też głupio, rozrzutnie i bezsensownie, bez względu na to, czy własne, czy cudze. Można je również marnotrawić. Wszystkie inwestycje publiczne wymagają wiele pracy i zabiegów, kompetencji i energii, dobrych chęci i organizacji. A dodatkowo, w dzisiejszych czasach, jeszcze umiejętności pozyskiwania środków dodatkowych, zewnętrznych. Jeżeli potrafisz, mefisto, robić to lepiej od Maniury, to startuj na burmistrza. wiedz tylko jedno: musisz przekonać mieszkańców, że rzeczywiście będziesz lepszy. Prawda, że pan Maniura przesadza w samochwalstwie i bufonadzie. Tym bardziej, że nie musi tego robić - jego dzieło samo mówi za siebie. Taka jego uroda, mnie też to nieraz drażni, ale to drobiazg przy jego zaletach.
2013-09-12 16:23:51 | markopolo
do lublińczanki
Rzeczywiście tak można zrozumieć zdanie. Może lepiej byłoby: ...Wstyd, panie starosto! Proszę brać przykład z burmistrza Maniury!... Nie byłoby wtedy nieporozumienia. Przepraszam, zawiły jest ten nasz polski język.
2013-09-12 16:05:10 | uczennica od kazika
Ile tych szych się zebrało
Widać po zdjęciach, że sukces ojców ma wielu. Łatwo się podpisywać pod czymś, co się robi nie za swoje pieniądze. Podobnież łatwo ogłosić przetarg i wybudować za budżetowe = nasze mieszkańców pieniądze. Ale hala fajna. Wystąpienie burmistrzunia skandaliczne - ten facet to egocentryk, a do tego zaklina rzeczywistość.
2013-09-12 13:27:57 | mefisto
Komuniści w 15 lat po zakończeniu straszliwej II wojny światowej w tym miejscy pobudowali halę sportową na miarę ówczesnych czasów!
I, dodatkowo, jeszcze szkołę postawili... A nasi rajcy z Rady Miejskiej dopiero po 23 latach wolnej Polski zadbali o to, żeby nasze dzieci zajęć sportowych nie musiały mieć na szkolnym korytarzu!!!
2013-09-11 23:26:59 | rodzic
Do uczennicy od kazika! Dlaczego branie przykładu z Pana Burmistrza nazywasz wstydem???
2013-09-11 23:12:49 | Lubliniczaninka
więcej