Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.


Pogoda:  °C, km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Spójrz na morze: wpływa do niego tysiące rzek, a mimo to się nie przepełnia. Podobnie jest z ludzkim sercem- nigdy nie jest zadowolone, nawet jeżeli człowiek potrafi kamienie zmieniać w złoto." [Mądrość chińska]

SUPER "META"

Już po raz 15 redakcja „Gwarka” zorganizowała plebiscyt na najpopularniejszych ludzi sportu w regionie. W ubiegły wtorek, podczas miejskiej gali sportowej podsumowującej tarnogórski sport, odbyło się wręczenie dyplomów i upominków.
O lublinieckiej MECIE można powiedzieć, że wzięła wszystko.
Czytelnicy „Gwarka” wybierając najlepszego zawodnika, trenera i działacza sportowego z powiatu lublinieckiego wskazali na osoby związane z Wojskowym Klubem Biegacza. Poza świetnymi wynikami, Metę wyróżnia wzorowa organizacja, zamiłowanie do czynnej rekreacji, dobra atmosfera integrująca środowisko i doskonałe poczucie humoru. Stanisław Miluk, mistrz Polski w skandynawce męskiej często przybiega na metę przed swoimi psami. Koledzy śmieją się, że gdyby jeszcze tylko psy były w lepszej formie, to na pewno byłby nie do pokonania. Mirosław Szraucner zabiera swoje 2-letnie dziecko na wyścigi. Bierze udział w zawodach w wózku i już od najmłodszych lat uczy się zamiłowania do sportu. – Na nasze sukcesy składa się dobra współpraca z mediami. Nie muszę chyba mówić, że „Gwarek” jest tego przykładem – podsumowuje Zbigniew Rosiński, prezes Mety.

Powyższa informacja jest fragmentem artykułu "Wybraliście!"
ze strony www.gwarek.com.pl

03-13-2003 , 10:56 PM | hanys

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!