Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 11 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie znam większego poświęcenia niż podanie ręki człowiekowi, który całkowicie upadł na duchu. " [Mikołaj Gogol]

7 Przystanek PAT - sztuka ulicy na lublinieckim rynku

Dzisiaj kilka minut przed godz. 13:00 na lublinieckim rynku rozpoczął się spektakl Pocałunek w wykonaniu grupy teatralnej PaT ze Strzelec Opolskich. Dzisiejszy występ to tylko część programu 7 Przystanku PaT. A już jutro na rynku o godz. 12:30 kolejny spektakl pt. Cztery strony świata. Zamieszczamy filmik z przedstawieniem Pocałunek.

2012-07-11 14:54:07 | Mateusz

facebook sledzik gg

Więcej: Lubliniec * 7 Przystanek PAT * pat lubliniec * rynek

Komentarzy: 37 dodaj

Mówię nie!
Obserwator, oczerniasz cały Przystanek, a sam zapominasz, że to wasze miasto same zgłosiło chęć podjęcia tej inicjatywy, bo przecież kilkadziesiąt innych polskich miast konkurowało z Lublińcem o organizację Przystanku. Marudzisz i smęcisz, że tylko straciliście, a ciekawe, czy sam byś cokolwiek zrobił dla WASZEJ młodzieży, skoro tak bardzo jesteś obolały po tym, że ponad tysiąc dzieciaków potrafiło bawić się bez alkoholu, zapoznać z niesamowitymi ludźmi, być dla siebie i wynieść naprawdę mnóstwo z tego spotkania. Może jak bardzo Ci się nie spodobał Przystanek to zrób coś sam, a nie krytykuj niesłusznie, bo mam wrażenie, że tylko tego chcesz, a ciekawe, czy widziałeś chociażby jak powstawał Libdub, czy jak mijająca się młodzież z plakietkami z radością witała się, choć niekoniecznie się znali. Ciekawe, czy chociażby spróbowałeś porozmawiać z którymś z Przystankowiczów. Może wtedy byś zrozumiał, że alkohol to nie wszytko, co się liczy, że w życiu można się bez niego bawić, i że Przystanek właśnie po to jest, by zdać sobie z tego sprawę. Ale pewnie mnie skrytykujesz, bo jestem zadumana i ślepo na to wszytko patrzę, ale wiedz jedno: nie było Ciebie jak tysiąc osób tańczyło wspólnie belgijkę, nie było Cię jak śpiewaliśmy hymn PaT'u, nie poznałeś ludzi, dzięki którym to wszytko się odbyło, i na pewno nie zdajesz sobie sprawy ile siły dało nam to spotkanie, ile miłości... I pamiętaj: to Twoje miasto nas zaprosiło... ale pewnie zaraz to i tak skrytykujesz...
2012-08-04 22:26:37 | Wiśnia
A poco inwestory w Lublińcu ? I tak wszystko upadnie !! Ilu ludzi kopie w śmietnikach !!
No i dobrze ,że burmistrze Jozik i Edzik nie pozyskali inwestorów !! Jak te inwestotory upadną ,to tylko bezrobotnych narobio !! POZYSKANIE TO NIE ROZWIĄZANIE !!
2012-07-30 20:55:04 | STOLICA POWIATOWA
Andrzeju K.
Już za moment twój ukochany Edwardzik Maniura szumnie otworzy ci market Lidla, (to są te jego inwestory co to się skradają do Lublińca już od 1,5 kadencji). Niech ci Edwardzik załatwi w Lidlu nową reklamówkę (to taka foliowa torba w której buraki noszą termos i sznitki do roboty), żebyś już z ta starą z Lentexu nie deptał bo wstyd, a najlepiej to sobie ją na głowę załóż i krzycz przed Urzędem Miejskim "nie dla układóf".
2012-07-30 12:42:51 | Brutal
Myślący, ty nie myśl o swoim dupsku, ty raczej myśl o ortografii...
Piszemy "z powrotem"... Kiedyś, do podstawowych obowiązków lublinieckiej STARŻY MIEJSKIEJ należało odwiezienie nawalonego obywatela naszego miasteczka do domu, jeżeli zachodziło podejrzenie zagrożenia dla jego zdrowia i życia, bądź siania zgorszenia przez znieczulonego delikwenta lub delikwentkę... Myslacy, ile ty masz lat, że tego nie pamiętasz? ;)))
2012-07-23 21:13:35 | trzeźwo myślący
To nieźle musiałaś być sama naćpana, jak nie widziałaś co twoi koledzy wyprawiali w nocy pod nocnym. Pamietaj... za wami stoi prawo, a za nami prawda. Nasza dzielna policja potrafila pracować jako taksówka dla hercerzyków, rozumiem że na dni Lublinca też bedzie wozić moje dupsko do parku i spowrotem?
2012-07-23 15:16:00 | myślacy.
Patisiu, ile ty masz lat? Zachowujesz się, jak dziecko we mgle...
Pogrzeb na lublinieckich stronach internetowych w KALENDARZACH IMPREZ, zajrzyj do njusów na tych stronach, rzuć okiem w NOWINY LUBLINIECKIE...
2012-07-21 19:52:05 | Rusz głową !!!
imprezy podczas wakacji
Chciałabym się dowiedzieć, czy do końca wakacji będzie coś organizowane dla młodzieży?
2012-07-21 09:58:40 | Pati
odpowiedź
Spadaj do Wydziału Promocji kłamco! - Nie wiem co to za pomowienia, nie spotkalam sie z nimczym podobnym na Przystanku. Młodzież szanuje Grzegorza Jacha i nikt z nich nie probowalby zawieść jego zaufania, zagrazając tym samym nieodbycie się 8 Przystanku PaT! Jeżeli ktokolwiek w tym mieście chodzil i robil rozruby to miejscowi, którzy chcieli "wbic" się na impreze. Wielokrotnie takich typów trzeba bylo usuwac z terenu imprezy. Policja bardzo dobrze PaTrolowala miasto. Poza tym, ten przystanek mial na celu profilaktyke przeciw uzależnieniom, więc jaki sens byc na nim a pić/nakrotyzowac się czy robic jeszcze gorsze rzeczy...?
2012-07-20 13:37:56 | Agggg
DO TRX
Malkontentów w Polsce jest wielu, ale staramy się by w Lublińcu ich było mniej... Całkowicie popieram to co napisał "Racjonalne spojrzenie". I proszę mnie nie kojarzyć z jakąkolwiek partią, ugrupowaniem czy władzą. Mieszkam w centrum i nie wiedziałam w tym czasie nic niepokojącego - no chyba, że dużą ilość patroli policyjnych - ale tych my nie musimy się bać......
2012-07-20 09:34:41 | Mieszkanka
warsztaty taneczne
A mi się wszystko podobało oprócz warsztatów tanecznych - dla początkujących maluchów :) - ekipa spoko, prowadząca .......
2012-07-19 20:07:39 | Pati
Spadaj do Wydziału Promocji kłamco!
Osobiście widziałem pijaństwo i rozróby w wykonaniu przyjezdnych. Policja przymyka na to oczywiście oko, bo przecież nie wypada aby jej sztandarowa impreza miała mieć drugie dno. Piszesz tak bo ktoś ci za to płaci? Jesteś pracownikiem Urzędu Miejskiego? PAT jest i owszem piękny na zdjęciach, które będziesz oglądać w Nowinach Lublinieckich. Tego co się jednak w nocy działo już ci Burmistrz Maniura nie pokaże, bo i chwalić się nie ma czym. To był spektakl obłudy, który teraz nasze kochane władze będą próbowały sprzedawać na prawo i lewo jako swój wielki sukces. Pali licho, niech sprzedają - mieszkaniec nie jest głupi i kto był w weekend w centrum miasta ten widział co ta wspaniała młodzież wyprawiała.
2012-07-18 10:34:02 | TRX
więcej