Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
""

Zawody rejonowe w mini piłkę ręczną szkół podstawowych

W dniu 26 marca w Hali przy Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbyły się rejonowe zawody mini piłki ręcznej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych organizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu. W zawodach wzięły udział trzy drużyny dziewcząt oraz cztery drużyny chłopców z rejonu tarnogórskiego i lublinieckiego.

Powiat lubliniecki reprezentowali zawodniczki i zawodnicy z SP nr 3 w Lublińcu i SP w Kośmidrach. Powiat tarnogórski zawodniczki i zawodnicy SP 15 w Tarnowskich Górach oraz zawodnicy z SP w Tworogu.

W turnieju dziewcząt grano systemem "każdy z każdym" w pierwszym meczu Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu  pokonała  Szkołę Podstawową 15 w Tarnowskich Górach   23 – 14. W drugim meczu SP w Kośmidrach  pokonała drużynę  SP 15 Tarnowskie Góry 25 – 12. W meczu o pierwsze miejsce w rejonie Szkoła Podstawowa  w Kośmidrach pokonała Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu 12 – 6.

Drużyna dziewcząt SP Kośmidry będzie reprezentowała rejon tarnogórski w półfinałach wojewódzkich szkół podstawowych w mini piłkę ręczną.

 W turnieju chłopców po rozlosowaniu par półfinałowych zmierzyli się uczniowie Szkoły Podstawowej 15 w Tarnowskich Górach z Szkołą Podstawową w Tworogu mecz zakończył sie zwycięstwem drużyny z Tarnowskich Gór .W drugim półfinale zmierzyły się drużyny Szkoły nr 3 w Lublińcu i Szkoły Podstawowej  w  Kośmidrach. Mecz zakończył sie zwycięstwem drużyny ze szkoły w  Kośmidrach 12 – 7.

W meczu o trzecie miejsce  drużyna SP 3 Lubliniec pokonała drużynę SP w Tworogu
15 – 13, a w finale turnieju rejonowego SP 15 Tarnowskie Góry wygrała z SP w Kośmidrach 18 – 12.
Dzięki zwycięstwu w finale Szkoła Podstawowa  15 w Tarnowskich Górach  będzie reprezentować  rejon tarnogórski w półfinałach wojewódzkich szkół podstawowych w mini piłkę ręczną.

2012-03-28 08:16:58 | A.S.

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Zawody rejonowe w mini piłkę ręczną szkół podstawowych
więcej

Więcej: Sport * Kośmidry * Szkoła Podstawowa nr 3 * Lubliniec * Gimnazjum nr 1 Lubliniec * piłka ręczna

Komentarzy: 1 dodaj

Graty!!
Graty Adik i ekipa!;] tak 3majcie!;P
2012-03-28 21:52:44 | znAjomy
więcej