Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.

Pogoda:  -1 °C, 11 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nie targuj się o ryby, których jeszcze nie złowiłeś." [Mądrość chińska]

Turniej szkółek piłki ręcznej

W dniu wczorajszym odbył się kolejny turniej piłki ręcznej szkółek ASPR Zawadzkie. Nie mogło zabraknąć w nim także drużyny z Lublińca. Turniej odbył się w przepięknej hali w Kolonowskiem.

W pierwszym meczu młodzi piłkarze zmierzyli się z rówieśnikami z Zawadzkiego. Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się remisem. Emocji nie zabrakło i tym razem. Bardzo wyrównany mecz zakończył się nieznaczną porażką. W pierwszych fragmentach chłopcy z Lublińca prowadzili, lecz kilkuminutowa nieskuteczność rzutowa spowodowała, że rywal odskoczył na 3 bramki różnicy. Szaleńcza pogoń od stanu 2-5 nie przyniosła powodzenia. W ostatniej minucie mieliśmy 2 sytuacje do zdobycia bramki, lecz bramkarz zachował się fantastycznie, broniąc mocne uderzenia zawodników z Lublińca. Wynik końcowy przy odrobinie szczęścia i skuteczności mógł być zupełnie inny.

Kolejny mecz, to rywalizacja z chłopakami ze szkółki w Pawonkowie. Ostatnia wygrana jedną bramką tylko wzmożyła czujność zawodników. Chęć zwycięstwa była tak dużą, że do przerwy wysoko prowadziliśmy. W drugiej części zagrali tylko chłopcy z młodszego rocznika i gra była już wyrównana. Wynik końcowy nie pozostawiał złudzeń.

2012-03-21 13:17:15 | J.O.