Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -1 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Ci tylko są szczęśliwi, których myśli są skierowane ku jakiemuś przedmiotowi innemu niż własna szczęśliwość." [John Stuart Mill]

XIV OLIMPIADA WIEDZY ELEKTRYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ

Uczniowie Technikum Elektrycznego i Elektronicznego Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu uczestniczyli w XIV etapie Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej przy Stowarzyszeniu Elektryków Polskich z siedzibą w Bydgoszczy. Celem Olimpiady  jest pogłębianie wiedzy i rozwijanie umiejętności zawodowych uczniów w dziedzinie elektryki, elektroniki i teleinformatyki oraz lepsze przygotowanie do dalszej nauki w szkołach wyższego stopnia i do pracy zawodowej. Miło nam poinformować, że do ogólnopolskiego finału olimpiady zakwalifikował się uczeń III klasy Technikum Elektronicznego: ŁUKASZ SITAREK.

Do olimpiady przystąpiło ogółem 2330 uczniów ze 130 szkół z całej Polski. Do etapu wojewódzkiego, który odbył się 11 stycznia 2012 roku w budynku Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach zakwalifikowało się 370 uczestników -  73 w grupie elektrycznej, 205 w grupie elektronicznej i 92 w grupie teleinformacyjnej. Spośród nich wyłoniono finalistów - 6 w grupie elektrycznej, 10 w grupie elektronicznej i 12 w grupie teleinformacyjnej.

Łukasz znalazł się w dziesiątce finalistów grupy elektronicznej!

Będzie reprezentował szkołę, miasto i powiat w finale, który zostanie zorganizowany na Wydziale Elektrycznym Akademii Morskiej w Gdyni w dniu 14.03.2012r.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2012-02-20 08:08:40 | J.S.

facebook sledzik gg

Więcej: Lubliniec * edukacja * Zespół Szkół Zawodowych

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!