Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
""

OŚWIADCZENIE SZEFA SZTABU WOŚP W LUBLIŃCU

20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublińcu
Lubliniecki sztab WOŚP znajduje się w Miejskim Domu Kultury.
Wolontariuszy będzie można spotkać na ulicach naszego miasta 8 stycznia 2012 roku od godz. 9:00. Na jubileuszowy Finał przygotowano wiele atrakcji.
W przygotowania 20. Finału w naszym mieście włączyła się Jednostka Wojskowa Komandosów oraz Komenda Powiatowa Policji.

Program 20. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublińcu:

10:00-15:00 Rynek Miejski – pokaz wozów bojowych Jednostki Wojskowej Komandosów, przejażdżka, prezentacja sprzętu

11:00 Kąpielisko Morsów, Kanał Grunwaldzki przy Amfiteatrze – Morsy zapraszają widzów i chętnych do kąpieli, na miejscu odbędzie się również kwesta

16:00    Miejski Dom Kultury – koncert

Wystąpią:
Prywatna Szkoła Muzyczna YAMAHA, Zespół Pieśni i Tańca HALKA, TORNADO z Zespołu Szkół nr 2 im. M. Grzegorzewskiej, SENIORINY, sekcje działające w MDK, Zespół ASYMETRIA, uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących. O godz. 19:30 koncert Zespołu PATACONEZ. Wstęp na koncert wolny.

Podczas koncertu zostaną zlicytowane: kolacja w Hotelu Zamek Lubliniec, tort przekazany przez Piekarnię-Ciastkarnię Łubowski, przedmioty z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz książki „Lubliniec.Pl” przekazane przez Dowódcę Jednostki Wojskowej Komandosów.


2012-01-05 08:01:19 | K.G.

facebook sledzik gg

Więcej: Lubliniec * Zespół Pieśni i Tańca Halka Lubliniec * MDK Lubliniec * WOŚP

Komentarzy: 34 dodaj

@ skaut "Strategia PO - nie robimy niepopularnych rzeczy bo spadają sondaże - tak się nie da rządzić. "
Skaucie, to jak należy rządzić? Która partia miała lepszą strategię i robila niepopularne rzeczy, bo dążyła do spadku sondazy?
2012-01-11 18:50:37 | politolok
Tak się nie da rządzić !!!
Do ZUS-ówki. Rząd jest od rządzenia a nie organizowania Mistrzostw Świata, Europy i Polski w żebraniu. Jak się nie robiło porządków przez ostatnie 4 lata (tylko się pokazywało "dobre" sondaże) to się trochę w kraju bajzlu narobiło i teraz nie ma siły i środków tego wszystkiego uporządkować. Jak rząd dalej będzie zwlekać to im nawet Provident nie pożyczy. Opodatkować kościół, lekarzy, prawników, ograniczyć rozrośniętą biurokrację, pomagać potrzebującym a nie wszystkim (bo się należy). Wprowadzić niższy podatek np. 15% ale niech płaca go WSZYSCY. Powtarzam WSZYSCY. Jak będziemy głosowali na PSL to do krusu będziemy dopłacali jeszcze 100 lat. Jest wiele możliwości ale trzeba się zabrać do roboty a nie gadać i udawać że się robi. Strategia PO - nie robimy niepopularnych rzeczy bo spadają sondaże - tak się nie da rządzić.
2012-01-10 00:36:22 | skaut
@ skaut: "Szanuję akcję - Owsiaka.....jednak jej nie wspomogę !!!" I co? ŁYSO?
Napisałeś: "Wspaniała akcja - po raz kolejny pokazujemy słabość Państwa. Kompromituje się kolejna władza rządząca !!! Ci Wszyscy - My - płacący podatki - powinniśmy mieć zagwarantowana opiekę medyczną, a za składki na fundusz zdrowotny 200% szpitali powinno w Polsce być wyposażone w mega sprzęt !!! Szanuję akcję - Owsiaka.....jednak jej nie wspomogę !!! " Ty skautowska sieroto - jak państwo ma ci zapewnić opiekę medyczną, jak to pańtswo musi ciągle kąbinować, skąd na dopłaty do KRUS wytrzasnąć pieniądze.!!!! Każdego roku jest to 15 miliardów zl !!!
2012-01-09 21:54:15 | ZUSówka
A najpiekniejsze było tzw. "Światełko do nieba"...dzieci czekały prawie do 21.00 z nosem do szyby przyklejonym, w końcu zadzwoniłem do szanownego MDK z grzecznym pytaniem, kiedy bedą fajerwerki bo tradycyjnie powinny byc o 20.00, i co? I okazało sie, że w tym roku nie będzie :( szkoda, zawszt to było takie wystrzałowe zakończenie WOŚP w Lublińcu...
2012-01-09 21:45:41 | mieszkaniec_sąsiedniej_ulicy
AmAziNg, dobrze już, dobrze... Nie musisz już wyrzucać komputera!
Ale, dla rownego rachunku moglaś wrzucić równe 20 zl... ;)))
2012-01-09 20:57:08 | tatatatata
Gówniani malkotenci
Jurek zgarnie kilka baniek a rząd szanowny, tfu, ile miliardów z nas drze? i co z tego ma ktokolwiek prócz zapasionych uRZĄDASÓW? Krytykuje tylko ten co g... robi a komentarze na stronce podnoszą jego wartość.
2012-01-09 20:37:58 | Jerzy
NO I?
No i co,że Owsiak zgarnie kilka milionow, no i co,że urządza krypto reklame????? Dzięki WOSP jest sprzęt w szpitalach gdyby nie było orkiestry to nic by nie było! Co rząd zrobiłby wtedy? Rozłożyłby przepadziste ręce i stwierdził- NIE MAMY PIENIĘDZY NA TAK DROGI SPRZET. To jest żenada! Jak wam żal to zróbcie taką akcję a nie krytykujcie tych co działają. No ruszcie te leniwe 4 litery sprzed kompa! Polacy! do dzieła! Ratujcie dzieci!!!
2012-01-09 20:30:12 | 6zxfx
Wrzuciłąm 15 zeta a nie .. "ani grosza" i ruszyłam się bo jak nie było "wolontariuszy" na miescie to trzeba było isc do samego sztabu.. wrzuciło sie przy pani z PCK honorowej dawczyni krwii i sprawa załatwiona. A w rzeczy samej to sie angazowałam w PCK i wolontariat przy zbiorkach żywnościowych swiatecznych!
2012-01-09 16:42:43 | AmAziNg
Kto popiera WOSP ?
Jak chcecie wiedzieć kto popiera WOSP to poczytajcie komentarze w necie. Oczy się otwierają. Młodzież jest manipulowana i wykorzystywana do żebrania na konto Owsiaka. Przykra prawda.
2012-01-09 15:35:01 | Marek
WOŚP
Popieram WOŚP!! Dzięki tej akcji szpital w Lublińcu ma sprzęt który uratował dwa lata temu moją córkę,leżała w inkubatorze podłączona do aparatury od WOŚP, gdyby nie ta aparatura to nie wiem co by było z moja córką,Sama miałam cukrzycę ciążową i wiem jakie są problemy!!!Do puszki zawsze wrzucałam i będę wrzucać a od tamtej pory to nawet więcej daje choć w portfelu mi się nie przelewa.GRAJCIE DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!!!!!!
2012-01-09 01:37:14 | poli31
Pytanie
Ile w skali całego kraju przeznaczają budżety wszystkich miast w Polsce na organizację WOSP? Upublicznijcie te dane oraz rzetelnie się rozliczcie, żeby Polacy mieli pełny obraz tego ile w tą akcję się inwestuje i ile wyciąga. W końcu to idzie z naszych podatków !!! Ps. wyobrźcie sobie , ze mojego postu nie wpuszczono na 15 forach!
2012-01-09 01:36:57 | internauta
więcej