Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  0 °C, 15 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Trudności są po to, by sobie z nimi radzić, a nie po to, by się wycofać."

OBÓZ ZIMOWY "VICTORII"

Zgodnie z rocznym planem treningowo , organizacyjnym STS "VICTORIA" Lubliniec zorganizowała zimowy obóz sportowy. Jest to nasz kolejny obóz, który spędziliśmy w Kamesznicy (niedaleko Milówki). W dniach 15 – 29 lutego 2004 r. wraz kadrą trenerską na obozie "Victorii" przebywały 92 zawodniczki i zawodnicy w wieku od 11 do 18 lat.
Od 15 do 21 lutego grupa 43 dzieci z najmłodszych grup klubu STS "Victoria" rozpoczęła obóz sportowy. Uczestnicy obozu pod okiem czterech opiekunów: Ryszarda Wieczorka, Krzysztofa Bali, Tomasza Wachowskiego i Marty Łodzińskiej (studentki AWF Wrocław, naszej niedawnej zawodniczki) doskonalili swoje siatkarskie umiejętności i poprawiali sprawność ogólną. Podsumowaniem tygodniowego pobytu na obozie był turniej mini-siatkówki, w trakcie którego można było sprawdzić się w sportowej rywalizacji.
Rozegrano w sumie 161 meczy.

W drugim tygodniu z kadrą trenerską w osobach: Henryka Czaj, Ryszarda Wieczorek, Jarosława Wachowskiego trenowały grupy dziewcząt i chłopców z klasy I gimnazjum Młodziczki i Juniorki naszego klubu.
Poza realizacją harmonogramu sportowego, na który składały się dwa treningi dziennie dla każdej grupy zawodniczej, rozgrywaliśmy mecze sparingowe. Dla każdej z grup zorganizowaliśmy kulig , w wyjątkowo piękny w scenerii Beskidu Żywieckiego z ogniskiem i pieczeniem kiełbasy, oraz wyjazd na kryty basen do Żywca.
Szczególne emocje wywołał u uczestników chrzest obozowy zawodników i zawodniczek ,będących pierwszy raz na obozie sportowym w trakcie którego musieli wykazać się swoimi talentami aktorskimi, poetyckimi, muzycznymi i oczywiście sportowymi. W sympatycznej atmosferze i przy dużej dawce śmiechu i radości wszyscy uczestnicy zostali oficjalnie, po złożeniu przysięgi, przyjęci w szeregi zawodników klubu .

2004-03-01 , 01:51 PM | STS Victoria

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!