Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  1 °C, 8 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Być swoim własnym ministrem spraw wewnętrznych! " [Stanisław Jerzy Lec]

Uczniowie z ZSOT zakwalifikowani do finału Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Uczniowie z ZSOT zakwalifikowani do finału Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Z radością informujemy, że Patryk Woroniak oraz Daniel Hat - uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych awansowali do centralnego etapu XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Patryk z klasy czwartej technikum budowlanego, uzyskując znakomity wynik 61,5 pkt, zajął 2 miejsce na Śląsku i 6 miejsce w Polsce! Przypominamy, że Patryk w ubiegłorocznym finale w Białymstoku zajął znakomite 13 miejsce, uzyskując tym samym tytuł Laureata Olimpiady. Daniel Hat, trzecioklasista, uzyskując 45,5 pkt, otrzymał tytuł finalisty Olimpiady, a tym samym prawo do przyjęcia bez postępowania kwalifikacyjnego na studia w uczelniach technicznych oraz prawo do zwolnienia z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (Patryk te przywileje wywalczył już rok temu).

Znakomite wyniki uzyskali również Jacek Biela oraz Jacek Słodczyk z klasy 3TB, którym zabrakło kilku punktów, aby awansować do finału. Zapewne za rok w klasie maturalnej dla obu Jacków drzwi do etapu centralnego będą stały  otworem. 

Ponadto w zmaganiach olimpijskich lubliniecki ZSOT reprezentowali: Krystian Vogel, Weronika Kopyciok, Alan Ledwoń, Kamila Gajda. Wszystkich uczniów przygotowywali nauczyciele przedmiotów budowlanych: Daniel Łodziński, Maciej Siwiński i Rafał Januszka.

Tegoroczny etap Centralny odbędzie się w Zielonej Górze, gdzie nasi dzielni finaliści Patryk i Daniel walczyć będą o jak najlepsze miejsca wśród elity budowlanej z całej Polski. Gratulujemy zarówno nauczycielom, jak i ich zdolnym uczniom i życzymy im powodzenia w finale.

2018-03-12 22:11:51 | ZSOT - Partner Lubliniec Info

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!