Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  1 °C, 8 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Być swoim własnym ministrem spraw wewnętrznych! " [Stanisław Jerzy Lec]

Uczennica ZSOT zakwalifikowana do finału Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

Dwie uczennice technikum hotelarskiego ZSOT– Jessica Demarczyk z klasy trzeciej i Sylwia Potempa z klasy czwartej uczestniczyły w etapie okręgowym X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Wiśle, która jest największym konkursem obejmującym tematykę hotelarstwa w Polsce.

W trakcie etapu okręgowego nasze reprezentantki, wraz z ponad trzystoma osobami z całej Polski, miały do rozwiązania test składający się z 60 pytań obejmujących wiedzę z zakresu hotelarstwa i gastronomii.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sylwia Potempa z klasy 4HT uzyskała awans do finału tej Olimpiady i w dniach 9-12 kwietnia 2018r. będzie reprezentowała lubliniecki Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych, a także województwo śląskie w trakcie zmagań finałowych w Kołobrzegu.
Warto nadmienić, że wynik punktowy Sylwii był drugi w województwie i siódmy w kraju.


Sylwia nie jest pierwszą finalistką z Kazika. Podobnie jak jej poprzedniczki, do udziału w tej prestiżowej ogólnopolskiej olimpiadzie przygotował ją Sławomir  Kościelny - nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich i kierownik szkolenia praktycznego w ZSOT.

2018-03-10 20:00:29 | ZSOT - Partner Lubliniec Info

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!