Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  1 °C, 8 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Być swoim własnym ministrem spraw wewnętrznych! " [Stanisław Jerzy Lec]

Jak ozdobić męską sypialnię?

Jak ozdobić męską sypialnię?

Kiedy mamy do czynienia z typowo męskim pomieszczeniem, musimy w odpowiedni sposób je ozdobić. Sprawdzają się tutaj charakterystyczne printy i kolory - warto zdawać sobie z tego sprawę, by całość była jednorodna, stylowo i aby każdy element był w odpowiednim stopniu dopasowany. Dziś zajmować się będziemy sypialnianym wnętrzem należącym do singla. Na jakie dekoracyjne elementy powinien on postawić?

Warto pomyśleć o fototapecie
Sypialniane wnętrza są z całą pewnością tymi, w których warto zastosować fototapetę. Dzięki temu będziemy mieć główny element dekoracyjny całej przestrzeni, który wyznaczy w odpowiedni sposób styl. Nie trudno tę dekorację powiesić na powierzchni ściany – i można przez wiele lat cieszyć się jej wspaniałym wyglądem, który nie ma sobie równych. Jakie konkretnie printy okażą się być odpowiednimi na tego typu przestrzeni?
Wielu panów wprost uwielbia motoryzację. Jednych fascynują samochody retro, inni natomiast wprost bardzo cenią wszystko to, co nowe, nowoczesne szybkie i sportowe. Spokojnie! Dla każdego z tych typów mieszkańców projektanci owych naściennych ozdob przygotowali niezwykle interesujące propozycje. Oczywiście jeśli chodzi o kolorystykę, należy wybrać tu taką, która idealnie będzie komponowała się z resztą pomieszczenia. Na typowo męskich przestrzeniach bardzo często spotyka się brązy i beże z dodatkiem ciemnej zieleni, sporo jest szarości z bielą oraz połączenie bieli i czerni – jednak nie są to rzecz jasna jedyne możliwe rozwiązania.
Warto wiedzieć, że www.fototap.pl to sklep internetowy, w którym można kupić także inne typowo męskie fototapety, które znajdują dla siebie miejsce niejednej sypialni singla. Mowa tutaj na przykład o modelach przedstawiających cygara i któregoś z mocnych trunków, akt kobiecy, murawę wraz z piłkarzami, motocykle czy też rowery. Oczywiście ci, którzy mają bardziej oryginalne hobby, także mogą znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Pojawiają się bowiem egzemplarze przedstawiające bokserów, łuczników czy też nowoczesne drony. Okazuje się, że każdy z panów może wybrać dla siebie coś naprawdę intrygującego i niebanalnego.

Obraz też jest dobrym rozwiązaniem
Nieco bardziej powszechnym (lec również polecanym rozwiązaniem) jest powieszenie na ścianach w sypialni obrazów. Można jednak tutaj postąpić dwojako. Pierwsza z zasad głosi, że powinno się wybrać duży, zwracający na siebie uwagę egzemplarz i sprawić, by był to jedyny dekoracyjny element na danej ścianie. Drugim pomysłem jest natomiast stworzenie galerii mniejszych obrazów (mogą być ono powieszone symetrycznie bądź też nie, tutaj wszystko jest uzależnione od indywidualnych preferencji osoby kupującej). Trzeba przyznać, że tak udekorowania sypialnia mężczyzny także prezentuje się nader intrygująco!

Co za dużo, to niezdrowo!
Należy pamiętać o tym, iż w przypadku dekorowania tego typu przestrzeni niezwykle istotne jest utrzymanie zasady złotego środka. Nie można bowiem mieszać w jednym pomieszczeniu zbyt dużej ilości naściennych ozdób, nie powinny także być one bardzo zróżnicowane. Wszak należy nam na tym, by osiągnąć harmonię!

2018-03-06 08:45:27 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!