Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  1 °C, 8 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Być swoim własnym ministrem spraw wewnętrznych! " [Stanisław Jerzy Lec]

Nie sprawdzali ciśnienia wody w instalacji

Nie sprawdzali ciśnienia wody w instalacji

Do drzwi mieszkanki Lublińca zapukało wczoraj dwóch mężczyzn, którzy pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w instalacji weszli do mieszkania. Po ich wyjściu, kobieta zorientowała się, że ciśnienie wody było ostatnią rzeczą jaka interesowała niespodziewanych gości.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem. Do drzwi mieszkanki Lublińca zapukało dwóch mężczyzn. Nieznajomi weszli do mieszkania pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w instalacji. W czasie gdy jeden z nich wraz z właścicielką mieszkania przebywał w łazience, drugi rzekomo sprawdzał zacieki w pozostałych pomieszczeniach. Po stwierdzeniu, że wszystko jest w porządku, „fachowcy”opuścili mieszkanie. Chwile potem, kobieta zorientowała się, że została okradziona. Łupem złodziei padły pieniądze.

Policjanci szukają sprawców i apelują o ostrożność w kontaktach z nieznajomymi. W przypadku pojawienia się osób przedstawiających się za pracowników jakiegoś przedsiębiorstwa np. listonosza, hydraulika czy inkasenta, należy zażądać okazania legitymacji służbowej! Czy dana instytucja w dane miejsce wysłała swojego pracownika, można również sprawdzić telefonicznie.

2018-03-01 13:05:47 | KPP Lubliniec

facebook sledzik gg

Komentarzy: 1 dodaj

BRAK POWIADOMIENIA
W klatce bloku nie było na tablicy informacyjnej powiadomienia ze bedą chodzic kominiarze i sprawdzac w mieszkanich czy prawidłowo działa wentylacja a działo sie to w 2017r .zadałam pytanie kominiarzom dlaczego nie ma ogłoszenia na tablicy informacyjnej o ich przybyciu, w odpowiedzi usłyszałam cyt; a po co tam ogłoszenie, koniec cyt; tez mogli to byc przebierancy,ja ich nie znam .W tym roku juz nie wpuszczę do mieszkania kominiarza chce wiedziec co sie dzieje w kominie niech idzie na dach z kamerą i poogląda, a nie łazą po mieszkanich.Tak to wygląda , ludzie ufni szczegolnie starsi i wpuszczaja do mieszkan , jest tak jak napisane w art,
2018-03-02 19:15:28 | POZDRAWIAM
więcej