Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 15 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Mówi się trudno i płynie się dalej. {...} Rybka umie pływać, dopóki jest żywa. "

Tani kurier Częstochowa

Tani kurier Częstochowa

Nadanie paczki jest w obecnych czasach niezwykle łatwe. Rozwój telekomunikacji sprawił, że cały proces składania zamówienia został przeniesiony do Internetu. Ponadto na rynku funkcjonuje wiele firm kurierskich, dzięki czemu klienci mogą przebierać w ofertach. Wysyłka paczki z Częstochowy – drugiego największego miasta w województwie śląskim pod względem liczby mieszkańców – także nie stanowi dziś żadnego problemu. Z uwagi na sporą liczbę przewoźników, którzy oferują swe usługi nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym, wybór najatrakcyjniejszej cenowo opcji staje się nie lada wyzwaniem. Z myślą o klientach, którzy nie chcą tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniego kuriera, powstała platforma ParcelABC. Dzięki niej można z łatwością przesyłać paczki zarówno z Lublińca, jak i z całej Polski. Dlaczego warto skorzystać z tej platformy?

Tanie przesyłki kurierskie
Łatwa obsługa portalu sprawia, że każdy może w ciągu chwili sprawdzić koszt przesyłki. Najtańsza paczka krajowa w ParcelABC kosztuje niespełna 13 złotych netto. Wysyłka za granicę jest oczywiście droższa. Przykładowo najtańsza przesyłka z Częstochowy do Anglii oznacza wydatek rzędu 60 zł netto. Dzięki współpracy z wieloma kurierami oferowane tu ceny zawsze będą należeć do najatrakcyjniejszych na rynku. Warto również zaznaczyć, że wszystkie paczki są ubezpieczone za darmo do kwoty 25 €. W razie potrzeby można jednak dodatkowo ubezpieczyć przesyłany produkt nawet na 5000 €. Ponadto na nowych klientów czeka specjalna oferta – 10% rabatu na pierwsze zamówienie.

Szybka dostawa od drzwi do drzwi
Klienci ParcelABC mogą zawsze liczyć na to, że ich paczka szybko znajdzie się w rękach odbiorcy. Obecnie doręczenie wysyłanego towaru wewnątrz kraju nie zajmuje zbyt wiele czasu. Dostawa ekonomicznej przesyłki za granicę trwa zazwyczaj 3-5 dni. Istnieje jednak możliwość skrócenia tego czasu. Na wspomnianej platformie można wybrać tryb ekspresowy, a wówczas wysyłany produkt dotrze do innego kraju w ciągu 1-2 dni roboczych. Nie ma tu nawet znaczenia, czy państwo to znajduje się w Europie, czy na innym kontynencie. Tak błyskawiczne doręczenie stało się możliwe dzięki wykorzystaniu transportu lotniczego do przewozu paczek. Trzeba jednak pamiętać, że opcja ekspresowa jest droższa od ekonomicznej. Co ważne, kurier zawsze odbiera przesyłkę w domu klienta. Złożenie zamówienia w godzinach porannych pozwoli dodatkowo przyspieszyć dostawę, gdyż wówczas przewoźnik pojawi się u drzwi jeszcze tego samego dnia.

Prosty formularz i rozbudowana strona
Na uwagę zasługuje także uproszczony proces składania zamówienia. Chęć wysyłki paczki można zgłosić w ciągu kilku minut, podając punkt nadania, miejscowość doręczenia oraz podstawowe dane osobowe. Klienci mogą również wybierać spośród różnych metod płatności. Po złożeniu zamówienia warto zapoznać się z zamieszczonymi na stronie informacjami odnośnie właściwego zapakowania wysyłanego produktu. To pozwoli w prosty sposób zapobiec uszkodzeniom podczas ewentualnych wstrząsów czy upadku. Należy tutaj przede wszystkim pamiętać o użyciu właściwego materiału, który ochroni przedmiot wewnątrz pudełka. Przy wysyłce towaru za pośrednictwem jakiegokolwiek kuriera trzeba pamiętać o przyklejeniu listu przewozowego, który pozwoli z łatwością określić adres odbiorcy. Warto także zapoznać się ze spisem towarów, których nie wolno umieszczać w paczce. Konieczność stosowania takich zakazów związana jest z normami międzynarodowymi oraz przepisami celnymi różnych krajów, szczególnie tych nienależących do Unii Europejskiej.

Podsumowanie
ParcelABC jest interesującą opcją dla tych, których interesują przede wszystkim tanie paczki oraz szybka dostawa. Dzięki rozbudowanej kooperacji z wieloma kurierami, klienci tej platformy nie muszą już tracić czasu na szukanie najciekawszej oferty. Współpraca pozwala także operować w całej Polsce, w tym w Lublińcu czy okolicznych terenach. Jeśli zatem interesuje Cię kurier Częstochowa, warto poświęcić chwilę na zapoznanie się ze wspomnianą ofertą.

2018-02-01 07:51:05 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!