Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 15 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Mówi się trudno i płynie się dalej. {...} Rybka umie pływać, dopóki jest żywa. "

Koncert Szlagierów "Zgrana Paka i Goście" FOTO

Koncert Szlagierów

W miniony czwartek 25.01.2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbył się Koncert Szlagierów "Zgrana Paka i Goście. Wydarzenie było sceniczną wersją rozrywkowego programu emitowanego niedawno w Radiu Piekary prowadzonego przez Blue Party i redaktora Sebastiana Parmę. Zamieszczamy materiał przesłany przez Adama Helisza.

Tym razem dołączyli do nich Jolanta i Jacek Kierok. Przez ponad trzy godziny Lubliniecki MDK rozbrzmiewał najbardziej znanymi szlagierami w wykonaniu artystów. W Międzyczasie nie zabrakło humorystycznych dialogów czy sporej dawki wiców czyli dowcipów.

Artyści sami podkreślali, że podczas koncertu byli bardzo pozytywnie zachwyceni lubliniecką publiką, która bardzo żywiołowo reagowała na ich piosenki. Wszyscy uczestnicy koncertu byli zachwyceni przebiegiem tego wyjątkowego wydarzenia. Cała sala widowiskowa MDK-u wypełniona była po brzegi co oznacza, że koncert spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony odbiorców i pokazał zarazem, że w Lublińcu jest sporo fanów tego gatunku muzycznego. Po koncercie była możliwość rozmowy z wykonawcami, zakupu płyt czy wykonania pamiątkowego zdjęcia.

2018-01-30 09:16:50 | Adam Helisz

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Koncert Szlagierów Zgrana Paka i Goście
więcej

Więcej: Koncert * Lubliniec * MDK Lubliniec

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!