Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  1 °C, 17 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Trudności są po to, by sobie z nimi radzić, a nie po to, by się wycofać."

Ranking Perspektyw: Kazik lepszy od Adasia

Ranking Perspektyw: Kazik lepszy od Adasia
W corocznym rankingu szkół średnich Technikum nr 2 w ZSOT uzyskało w tym roku 45 miejsce w Polsce (52 miejsce w Polsce w rankingu maturalnym) i 8 miejsce na Śląsku! Placówka po raz kolejny tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY. Wysokiego miejsca mogą lublinieckiemu "Kazikowi" zazdrościć nawet renomowane technika częstochowskie. W tym roku po raz kolejny technikum w ZSOT przeskoczyło jej o prawie 200 miejsc.

Sukces odniosło także II Liceum Ogólnokształcące w ZSOT. Po ubiegłorocznym spadku uzyskało 426 miejsce w kraju – najwyższe w powiecie lublinieckim i 46 na Śląsku. Ponownie otrzymało tytuł BRĄZOWEJ SZKOŁY.

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza uzyskało miejsce 429 w kraju i 47 miejsce w województwie i również tytuł BRĄZOWEJ SZKOŁY.

Praca trzech lublinieckich szkół została bardzo pozytywnie oceniona. Wyróżnienie miejscem w gronie 500 najlepszych w kraju to wyraz uznania. Gratulacje i podziękowania za wysiłek i doskonałe efekty nauczania należą się dyrektorom, nauczycielom i oczywiście tegorocznym absolwentom.

Szczegółowe informacje są opublikowane na stronie: http://www.perspektywy.pl

2018-01-11 22:52:03 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 2 dodaj

Technikum - powód do dumy
Jestem absolwentem tego Technikum, czytając to pękam z dumy. Pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli byłych i obecnych, pracowników szkoły oraz koleżanek i kolegów ze szkolnej ławy.
2018-01-15 17:17:46 | Łukasz
sukces
Gratulacje i wyrazy uznania dla pani Dyrektor Joanny Walczak, nauczycieli i uczniów ZSOiT.
2018-01-13 13:52:04 | rodzic
więcej