Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  -2 °C, 16 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

NOWE RADIOWOZY DLA LUBLINIECKICH POLICJANTÓW

NOWE RADIOWOZY DLA LUBLINIECKICH POLICJANTÓW

Pod koniec roku, lublinieccy policjanci otrzymali trzy nowe radiowozy. W pełni wyposażony, oznakowany Volkswagen Transporter T6 będzie służyć policjantom z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego. Pozostałe pojazdy marki Hyundai, trafią do dzielnicowych oraz policjantów z komisariatu w Woźnikach.

Z początkiem roku, na drogi powiatu lublinieckiego wyjechały trzy nowe radiowozy. Policyjny tabor zasilił volkswagen transporter T6, który służy już policjantom „z patrolu” oraz hyundaie, z których jeden będzie użytkowany przez lublinieckich dzielnicowych, a drugi przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Woźnikach. Ich zakup został sfinansowany ze środków gminnych oraz z budżetu policji.

Grudniowa inwestycja z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz polepszenia komfortu pracy policjantów. Serdecznie dziękujemy za współfinansowanie niezbędnego w codziennej służbie sprzętu i a użytkującym nowy radiowóz policjantom życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi.

2018-01-03 14:31:59 | KPP Lubliniec

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Nowe radiowozy
więcej

Więcej: Policja * Woźniki * Lubliniec * powiat lubliniecki

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!