Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 16 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

Projekt "Od szkolenia do zatrudnienia" w Lublińcu.

Projekt

W miesiącu grudniu 2017 r. Anna Weber - doradca zawodowy z MCK w Lublińcu przeprowadziła zajęcia grupowe z doradztwa zawodowego i warsztaty aktywnego poszukiwania pracy dla grupy beneficjentów projektu „Od szkolenia do zatrudnienia”- EFS realizowanego przez tutejszą jednostkę OHP.

 Spotkania grupowe obejmowały realizację zagadnień z poruszania się po lokalnym rynku pracy, znajomości oczekiwań pracodawców oraz osobistej wizji kariery zawodowej. Na warsztatach omówiono specyfikę rynku pracy, instrumenty i usługi rynku pracy, zasady autoprezentacji i rozmowy z pracodawcą. Młodzi ludzie, którzy niebawem wkroczą na rynek zatrudnienia dokonywali analizy swoich predyspozycji zawodowych pod kątem wybranych w ramach projektu kursów zawodowych . Po zakończonych zajęciach z zakresu doradztwa zawodowego uczestnicy projektu będą kontynuowali udział we wsparciu szkoleniowo- edukacyjnym oraz wsparciu zatrudnienia. Jak podkreśla –Anna Weber z lublinieckiej jednostki OHP dzięki takim działaniom beneficjenci podniosą swoją wartość na rynku pracy. Wiedza, umiejętności i uzyskane kwalifikacje zawodowe w trakcie uczestnictwa w projekcie mają na celu poprawę sytuacji na rynku pracy dla młodych osób w przedziale wiekowym 18-24 lata , poprzez zwiększenie ich aktywności zawodowej oraz zdolności do zatrudnienia podczas trwania projektu na lokalnym rynku pracy.
Realizowany projekt „Od szkolenia do zatrudnienia” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego .

2018-01-03 10:08:52 | MCK OHP Lubliniec

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!