Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.
Reklama Lubliniec Info

Pogoda:  1 °C, 17 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Trudności są po to, by sobie z nimi radzić, a nie po to, by się wycofać."

Powstanie nowe osiedle Miłosza - FOTO

Powstanie nowe osiedle Miłosza - FOTO

W centrum Lublińca od stycznia 2018 roku rozpocznie się budowa klimatycznego i w pełni ekologicznego osiedla. Jego atrakcyjna lokalizacja w okolicach ulic Władysława Szafera oraz Czesława Miłosza zapewni mieszkańcom spokój, jak też swobodny dostęp do ścisłego centrum miasta.

W promieniu około 2 kilometrów od osiedla występują liczne sklepy, piekarnie, ośrodki zdrowia, szpital, markety i centra handlowe. Istotną zaletą osiedla jest bliska lokalizacja przedszkoli, szkół podstawowych, szkół średnich, Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego, biblioteki, domu kultury i samego rynku.

Osiedle Miłosza jest przyjazne dla osób starszych, ludzi prowadzących zawodowy i aktywny tryb życia oraz rodzin z dziećmi lub planujących powiększenie rodziny. Zaprojektowany plac zabaw, oświetlone ulice, dużo zieleni oraz liczne miejsca parkingowe w sposób doraźny mają ułatwić każdemu codzienne funkcjonowanie.

Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkania parterowe z ogrodem, przestronne mieszkania z dodatkowym strychem, a dla osób oczekujących pełnej swobody dwukondygnacyjny dom ze strychem, garażem i dużą działką. Dzięki temu każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do potrzeb własnych i swojej rodziny.

W pierwszym etapie przygotowaliśmy 16 mieszkań oraz 8 domów. Kolejne etapy inwestycji przewidują kolejne mieszkania i domy, ale również w projektowaniu jest opcja garaży, pomieszczeń na rowery, czy też funkcjonalnych schowków. W fazie dalszego projektowania jest budynek usługowy, w którym przewidujemy usytuować: przedszkole, żłobek czy też piekarnię itp.

Wszystkie budynki zostaną wzniesione przy użyciu materiałów klasy premium, a zastosowane technologie podczas budowy podnoszą znacząco jakość wykonania i trwałość. Jako pierwsi na rynku lublinieckim wprowadzamy pustaki wiórowo-betonowe Iso-Span z ociepleniem zintegrowanym w ścianie budynku, które pozwalają na całkowite wykluczenie styropianu jako fasady budynku. Zastosowane instalacje ogrzewania podłogowego wraz z pełni funkcjonalnym kotłem gazowym pozwolą na zapewnienie stałego ciepła. Przy bardzo niskiej utracie ciepła dzięki zastosowanym materiałom, co pozwoli na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania.

Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie: www.osiedlemilosza.pl

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 728 288 838

2017-12-26 10:05:41 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Osiedle Miłosza
więcej

Komentarzy: 19 dodaj

do Tauron
Oczywiście, że mamy :) choć po kilku wizytach i telefonach oraz odpowiedniej argumentacji :) W chwili gdy dosłownie lada moment dostaniemy zielone światło przeprawa z Tauronem jest tematem do wielu żartów i poprawia atmosferę w firmie... Mimo wszystko dziękujemy za przygotowanie ich, a poślizgi zostały wybaczone...
2018-01-11 22:18:52 | Eko
Oczywiście
warunki podłączenia do sieci elektrycznej i gazowej już macie. :)
2018-01-06 00:18:40 | Tauron
skrzynki gaz + prąd
Skrzynek na wizualizacjach nie ma, gdyż zostały zaprojektowane na ścianach szczytowych budynków. Aby nie "zaśmiecać" podjazdów pod domami i mieszkaniami
2018-01-03 17:36:13 | EkoHaus Silesia
Na wizualizacji nie widać złącz kablowych ZK i skrzynek gazowych przed domami, stąd pytanie: nie wstawiono ich na grafikę czy znaleziono dla nich inne miejsce?
2018-01-03 09:53:44 | Alina
do Lucjan
Drogi Lucjanie Twoja opinia to hejt i nie muszę czytać definicji, bo pomawiania lub pewnie jak wolisz ocenianie firmy tylko na podstawie swoich domysłów i swoich kryteriów to forma hejtu. Poza tym wydajesz własny "osąd" nie podejmując kontaktu z firmą, a Twoje "śledztwo" opiera się pewnie wyłącznie o nieokreślone prawdy czy też postprawdy. W komentarzu napisałem, że chętnie spojrzę Ci w oczy jeśli będziesz miał odwagę, by zobaczyć Twoją minę jak będzie powstawać osiedle... A nie jak podłapują krzykacze, że straszę sądem - bo to kolejna spiskowa teoria się wyłania. Podsumowując nigdy nie uważaliśmy się za wielką firmę deweloperską - kolejna nadinterpretacja faktów. A fakt jest taki, że nasze osiedle ma być wzorcem poziomu budowania i to na budowie zamierzamy się wykazać a nie ujadać na internecie atakując konkurencję... Odpowiadam na komentarz, żeby uciąć wszelkie spekulacje i snute dziwne domysły. Cieszy mnie fakt, że postępy na pierwszym etapie budowy będą bardzo dobrze widoczne. Szkoda tylko, że mało prawdopodobne będzie spotkanie tych co lubią krytykować, hejtować etc. Bo niestety nie przewiduję, aby ktoś z nich miał cywilną odwagę stanąć twarzą w twarz. Pozostanie czerpać satysfakcję z postępów w realizacji. Pozdrawiam serdecznie...
2018-01-02 18:53:05 | EkoHaus Silesia
ad: krzak
To jest moja opinia, przeczytawszy Państwa doświadczenia i opinie, mogę chyba tak stwierdzić, że to firma krzak. Nie jesteście JW Const. czy LC Corp, które oddało do użytku setki tys. m2. Życzę wszystkiego dobrego mimo wszystko. p. S. POLECAM DEF. SŁOWA HEJT https://sjp.pl/hejt
2018-01-02 15:31:49 | Lucjan
do Tryk
Drogi hejterze, kto i gdzie napisał o sądzeniu się. Stwierdzenie chętnie spojrzę Lucjanowi w oczy odnosiło się do jego miny jak zacznie powstawać osiedle. Ja wiem, że w niektórych mediach jest położony nacisk na propagandę pewnych wartości. Co i udziela się tutaj na forum a nam szkoda czasu na pustą bezowocną polemikę. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
2017-12-31 13:59:09 | e
Się zaczyna..
5.000 kapitału. Sadzą się, a na adwokata ich nie stać.
2017-12-31 01:59:27 | Tryk
do Lucjan
Krzaki drogi Lucjanie rosną w lesie lub na działkach. Już niebawem będzie trzeba przepraszać za bezzasadne zarzuty i liczę, że będziesz miał cywilną odwagę to oficjalnie uczynić... Bawi mnie, światopogląd i ograniczenie poglądów ludzi chciałbym spojrzeć w oczy wszystkim, którzy hejtują, w chwili gdy lada moment ruszymy z pracami... Czyżby to konkurencja zamiast się wykazać na budowie podejmuje hejt próbując torpedować lepsze pomysły???
2017-12-30 20:56:25 | EkoHaus Silesia
firma krzak
firma krzak, znikąd... podobnie jak te od Solidarnej Polski, naszego byłego posła czy innego katechety od Silesiany...echh..
2017-12-30 19:13:26 | Lucjan
do: ciekawt
W istocie tak było, ale podobnie jak z koncepcją wszystko w rozrachunku końcowym nabrało nowego i właściwego kształtu :) Początkowo opłata rezerwacyjna była wysoka, aby uniknąć "pustych" rezerwacji, ale z uwagi na organizacje wewnątrz firmy nie pobieraliśmy opłaty rezerwacyjnej w takiej kwocie. Po dokonaniu kompleksowej organizacji mamy umowy rezerwacyjne z konkretnymi terminami i kwotą rezerwacji 5000zł , która już nie ulega zmianie... Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości :)
2017-12-30 18:36:03 | EkoHaus Silesia
więcej