Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 19 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Mówi się trudno i płynie się dalej. {...} Rybka umie pływać, dopóki jest żywa. "

Medale na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Badmintonie

Medale na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Badmintonie

Zawodniczki STB Energii Lubliniec po bardzo intensywnym pod względem startów sportowych roku, w ostatni weekend przed świętami wzięły udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Badmintonie. Do rywalizacji w Mistrzostwach zakwalifikowały się : Eliza Kwiatkowska, Zuzanna Luban, Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska i Anna Czempik.

 

W Lubinie odbywały się Indywidualne Mistrzostwa Polski w kategorii młodzik i Junior młodszy, a w Kępnie o medale rywalizowali juniorzy.

Zawodniczki STB Energii przywiozły z Mistrzostw Polski dwa brązowe medale !

Hanna Szymańska zdobyła brąz w grze pojedynczej kobiet w kategorii junior, a Agnieszka Foryta również brązowy krążek w grze podwójnej kobiet ( w parze z Idą Wiśniewską  ABRM Yonex Lublin).

Eliza Kwiatkowska ( w parze z Andrzejem Niczyporukiem AZS UW Warszawa) w kat. Młodzik i Zuzanna Luban  ( w parze z Mikołajem Wrzalikiem z SKS Matchpoint Ślęża) w kat. Junior młodszy uplasowały się na miejscach 5/8.

Zuzia z Mikołajem w ćwierćfinale trafiła na późniejsza złotą parę mikstową – faworytów tych mistrzostw, po dobrym meczu jednak musieli ich wyższość na korcie. Eliza z Jędrkiem mieli dwie lotki meczowe w górze, które mogły dać medal, ale niestety tym razem nie udało się zdobyć medalu.

Gratulacje dla zawodniczek , podziękowania dla wszystkich trenerów, którzy przygotowywali zawodniczki  do startów podczas całego 2017 roku : trenerzy STB Energii Lubliniec – Sonia Wachowska, Maciej Ociepa, Tomasz Białas oraz trenerzy OSSSM Białystok – Paweł Lenkiewicz i Marcin Dernoga.

Dziękujemy trenerom partnerów mikstowych i deblowych zawodniczek STB Energii za dobrą współpracę i świetne przygotowanie zawodników do zawodów.

Dziękujemy Zarządowi Powiatu Lublinieckiego – bez Waszego wsparcia zawodniczki STB Energii Lubliniec nie wzięłyby udziału w Mistrzostwach i bez tej pomocy medale Mistrzostw Polski nie zdobiłyby lublinieckich badmintonistek !!!

2017-12-19 12:03:29 | STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Medale na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Badmintonie
więcej

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!