Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
""

Zgłoszenia do nagrody Burmistrza Miasta Lublińca

Zgłoszenia do nagrody Burmistrza Miasta Lublińca

Urząd Miejski w Lublińcu zachęca do zgłaszania kandydatów do nagrody Burmistrza Miasta Lublińca za działalność w mijającym roku 2017.

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać stowarzyszenia, instytucje kulturalne, związki sportowe oraz placówki oświatowe działające na terenie miasta Lublińca. Zgłoszenia przyjmujemy do 05 stycznia 2018 r. Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:
1. nazwę instytucji zgłaszającej kandydata do Nagrody;
2. imię i nazwisko, adres zamieszkania kandydata /nazwę zespołu do Nagrody;
3. wskazanie, za jakie osiągnięcia Nagroda ma być przyznana;
4. uzasadnienie zgłoszenia.

Nagrody Burmistrza Miasta Lublińca będą wręczane za szczególne osiągnięcia uzyskane w okresie jednego roku kalendarzowego, tj. 01.01 2017 r.- 31.12.2017 r. dla:
- osób i instytucji zasłużonych w dziedzinie twórczości artystycznej dla twórców, wykonawców, instruktorów, animatorów kultury zajmujących się upowszechnianiem kultury i ochroną dóbr kultury na terenie miasta Lublińca.
- zawodników, trenerów, działaczy sportowych za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym, krajowym lub regionalnym.

Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia dotyczące mieszkańców i instytucji z naszego miasta. Podstawa prawna: ustawa o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990r. (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. Poz. 446).

2017-12-19 10:48:12 | źródło UM Lubliniec

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!