Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 16 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

Czy mogę zamówić flagi reklamowe przez Internet?

Czy mogę zamówić flagi reklamowe przez Internet?

Wyróżnij się albo zgiń – oto podstawowa, doskonale znana zasada reklamy. To właśnie dlatego eksperci od marketingu stale poszukują nowych środków wyrazu – zarówno w obszarze grafiki, jak i formy jej prezentacji.

I tak pośrodku doskonale znanych percepcji odbiorców bannerów, billboardów czy citylightów w przestrzeni publicznej zaczęły się pojawiać flagi reklamowe. Zobacz, czy warto je zamówić przez Internet.

Flagi reklamowe albo windery coraz śmielej poczynają sobie w sferze reklamy outdoorowej. Dzieje się tak dlatego, że łamią nieco nasze dotychczasowe przyzwyczajenia reklamowe. Dzięki nim komunikat promocyjny przestaje być płaski i lepiej zaznacza swoją obecność w otoczeniu. Poza tym pełnią one nieco inną rolę niż klasyczne billboardy. Tu miejsca na komunikat promocyjny jest dużo mniej, a pierwsze wrażenie liczy się jeszcze bardziej. Kluczowy jest więc odpowiednio wyrazisty nadruk logo marki – to ono jest najważniejszym elementem, który ma się wyróżnić z tła. Dlatego możesz się zastanawiać, czy zamawianie tak wartościowych materiałów online to dobry pomysł. Wbrew pozorom nie ma się czego obawiać. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz sprawdzonego producenta.

 

Gdzie zamówić flagi reklamowe online i dlaczego warto?

Zamówienie flag reklamowych w Internecie nie wiąże się dla Ciebie z żadnym ryzykiem, np. gdy postawisz na producenta flag reklamowych na winders.pl. Doświadczony wytwórca, który może pochwalić się realizacjami dla największych światowych marek w swoim portfolio, to najlepsza gwarancja wysokiej jakości zamówionych produktów. Nie obawiaj się – współpraca będzie przebiegać podobnie jak stacjonarnie, z tym że szybciej i w nieco lepszej cenie.

Zamawiając flagi reklamowe online:

  • kontaktujesz się z doradcą producenta np. mailowo lub za pośrednictwem formularza, prosząc o wykonanie bezpłatnej wyceny zamówienia, jakie Cię interesuje,

  • otrzymujesz kosztorys interesujących Cię produktów,

  • omawiasz ewentualne detale zamówienia albo online, albo telefonicznie,

  • akceptujesz projekt materiałów,

  • otrzymujesz flagi reklamowe w ustalonym terminie pod wskazany adres – prosto, wygodnie i ciesząc się najwyższą jakością materiałów.

 

Windery czy flagi reklamowe?

Flagi z nadrukiem firmowym są dostępne w wielu różnych formach. To, którą wykorzystasz, zależy od specyfiki Twojej działalności oraz planu promocyjnego. Niezależnie jednak od tego, po jaki typ tej reklamy outdoorowej sięgniesz, zatroszcz się o odpowiedni projekt graficzny. Najlepiej, aby był on w pełni spójny z systemem identyfikacji Twojej marki. Możesz to zrobić również online – w końcu również tak powstają flagi z nadrukiem. Do firmy, która produkuje takie materiały, możesz się zgłosić ze swoją koncepcją lub powierzyć przygotowanie dopasowanej do specyfiki nośnika grafiki. Wówczas warto wysłać swoje logo i inne elementy systemu identyfikacji wizualnej w odpowiednim dla grafików formacie. W ten sposób będziesz mieć pewność, że wyprodukowane flagi i windery rzeczywiście przyciągną uwagę, a jednocześnie będą idealnie pasować do specyfiki Twojego brandingu.

Jak więc widać, nie ma powodu, aby obawiać się zamawiania flag reklamowych w Sieci. Dobry producent – bez względu na to, czy będziesz miał z nim bezpośredni kontakt czy nie – zatroszczy się o wszystkie detale i dostarczy Ci skutecznego narzędzia promocji.

2017-12-06 10:03:48 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!