Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 14 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

Pomysły na prezent dla rodziny

Pomysły na prezent dla rodziny

Oryginalne prezenty dla szefostwa lub prezent dla przyjaciółki? Brzmi jak wyzwanie, jednak wbrew pozorom najczęściej trudności sprawia zrobienie prezentu najbliższym krewnym. Zastanówmy się, jak sprawić przyjemność tym, których obdarowujemy regularnie. I prawdopodobnie – najchętniej!

Dla kochanej żony
Już na etapie zauroczenia i zakochania robienie nawet najdrobniejszych prezentów to naturalna potrzeba, płynąca z głębi serca. Dobrze, jeżeli mimo długiego stażu w związku ten płomień nie wygasa, a robienie upominków drugiej połówce nadal sprawia przyjemność.
Najważniejsze to nie popaść w rutynę. Prezent dla niej, nawet bez okazji, powinien miło zaskakiwać, stanowić świadectwo zainteresowania i szacunku. Z drugiej strony bliska osoba dobrze wie, że często nie masz wiele czasu na poszukiwania, że nie dysponujesz dużym budżetem albo po prostu nie dostrzegasz pewnych zainteresowań. Dlatego zapewne ucieszy się z każdego niebanalnego upominku – obojętnie, czy będzie to odważna bielizna, ulubiony smakołyk, dobra książka na długie, jesienne wieczory, czy ręcznie wykonana biżuteria, która pasuje do jej stylu ubierania się.

Dla mamy i taty
Rodzice kochają swoje dzieci i zazwyczaj nie oczekują żadnych prezentów. Mimo to dzieci pragną sprawić im przyjemność. Jednak z biegiem lat podjęcie decyzji odnośnie do prezentu może być trudne. Zastanawiasz się, co będzie najlepszym wyborem? Pamiętaj, żeby odpowiednio postrzegać swoich rodziców. Oni na pewno mają swoje zainteresowania, którymi można się zainspirować. Od ogrodnictwa, przez gotowanie i wędkarstwo, po sport i turystykę. Współcześnie czasem 50‑latkowie są lepiej wysportowani od 20-latków. Krótko mówiąc, w grę wchodzi wszystko, co choćby symbolicznie nawiązuje do pasji i upodobań; mogą to być więc plakaty do salonu, rzemieślnicze piwa lub komplet noży.

Dla rodzeństwa
Patrzysz na swoją młodszą siostrę lub starszego brata i myślisz, co by tu sprezentować. W przypadku młodych ludzi spektrum zainteresowań jest oczywiste, ponieważ często manifestowane. Niezależnie, czy chodzi o muzykę, czy piłkę nożną – nastolatkowie mocno identyfikują się z konkretnymi klubami, artystami czy markami.
Łatwo zorientować się, co sprawia przyjemność młodym ludzi i co chcą pokazać światu, chociażby poprzez media społecznościowe. Nie należy jednak rezygnować z innych pomysłów. Oprócz gadżetów dla hobbystów świetnie sprawdzi się książka, która zawiera coś mądrego albo chociażby motywacyjny plakat, którego hasło nastraja młodego człowieka do pożytecznego działania.

2017-12-06 10:00:30 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!