Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -2 °C, 14 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim" [M. Ebner-Eschnbach]

LUDOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA 2017 r.

LUDOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA 2017 r.

Zbliża się wyjątkowy, magiczny czas świąt bożonarodzeniowych. Już niestety nie wysyłamy tak często kartek świątecznych, więc warto przypomnieć sobie o tym tradycyjnym i bardzo miłym geście. Zespół Pieśni i Tańca Śląsk serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym – LUDOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA 2017 r.

Konkurs skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych w całej Polsce. Zwycięska praca zostanie umieszczona na stronie internetowej Zespołu www.zespolslask.pl oraz portalu społecznościowym Facebook Zespołu Pieśnii Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, jako zdjęcie w tle na czas jednego miesiąca od 22.12.2017 r. do 26.01.2018 r. Spośród nadesłanych prac wyłonimy trzy zwycięskie miejsca - autorzy zwycięskiej kartki świątecznej otrzymają również wyjątkowy prezent od Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Wszystkich uczestników prosimy
o zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie pracy wraz z nim na adres naszej siedziby lub dostarczenie osobiście. Nadesłane prace będą oceniane pod względem interpretacji tematu podanego w tytule konkursu oraz oryginalnego pomysłu.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

2017-12-05 08:31:59 |

facebook sledzik gg

Więcej: Kultura * Zespół Pieśni i Tańca Śląsk * Koszęcin

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!