Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -1 °C, 9 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
""

Dzieci uczestnikami zdarzeń drogowych

Dzieci uczestnikami zdarzeń drogowych

Lublinieccy policjanci proszą o ostrożność i rozwagę na drodze. W ostatnich dniach na terenie powiatu lublinieckiego doszło do dwóch zdarzeń z udziałem dzieci. W Lublińcu kierujący mercedesem na przejściu dla pieszych potrącił dwie nastolatki, natomiast w Koszęcinie kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem, którym przewoziła roczne i pięcioletnie dziecko.

Policjanci z lublinieckiej komendy zwracają uwagę na pogarszające się warunki drogowe i apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i rozwagę. W ostatnich dniach w Lublińcu i Koszęcinie doszło do zdarzeń drogowych, w których zagrożone było życie i zdrowie dzieci. W piątek, kierujący mercedesem na ulicy Plebiscytowej najechał na przechodzące przez przejście dla pieszych dziewczynki w wieku 14 i 15 lat. Poszkodowane nastolatki zostały przetransportowane do szpitala.

Do drugiego zdarzenia doszło wczoraj w Koszęcinie. Kierująca fordem 29-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, wjechała w pole i dachowała.. Samochodem podróżowało jeszcze dwoje dzieci, roczne i pięcioletnie. Na szczęście maluchom nic się nie stało.

Policjanci ostrzegają, że pogarszające się warunki atmosferyczne będą utrudniać jazdę i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

2017-11-29 08:10:07 | KPP Lubliniec

facebook sledzik gg

Zobacz nasze galerie
Dzieci uczestnikami zdarzeń drogowych
więcej

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!