Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -1 °C, 15 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Trzeba działać jak człowiek myślący, trzeba myśleć jak człowiek czynu." [Henri Bergson]

Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości

Jak co roku Wojskowy Klub Biegacza META Lubliniec zaprasza do udziału w Biegu Niepodległości, który wystartuje w sobotę 11 listopada o godz. 11:11.

Biegacze do pokonania będą mieli dystans 2,5km leśnymi duktami. Nie zabraknie okolicznościowych koszulek i medali. Ich przygotowano aż 1200 sztuk. Wszystkich chętnych zapraszamy na Stadion Miejski w Lublińcu. Wydawanie koszulek od godz. 10:45. Udział bezpłatny. 

2017-11-08 10:22:58 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 3 dodaj

Bieg Niepodległości
Rzeczywiście impreza bardzo fajna. Minus jest taki, że zabrakło koszulek oraz ta uwaga, że były osoby które w ogóle nie brały udziału w biegu, a posiadały i koszulki i medale. Tak nie powinno być.
2017-11-13 08:14:18 | mm
Jak co roku zainteresowanie biegiem w Dniu Niepodległości jest ogromne. Z każdym rokiem przybywa biegaczy amatorów niezależnie od tego ile ma lat. Cieszy udział naszych milusińskich, którzy z ogromnym zaangażowaniem przemierzają trasę, z uśmiechem na ustach przekraczając metę. Ale tylko do czasu, kiedy za chwilę okazuje się, że nie ma dla nich medalu. My dorośli biegniemy dla idei, dzieci cieszą się jednak tego krążka na biało-czerwonej wstążce.Brak koszulek i medali powinno dać organizatorom do myślenia że coś jest nie tak, że trzeba tego z roku na rok sprawić więcej. Smutne oczy dzieci to smutek opiekuna.Z medalami paradowały osoby, które na mój gust tego biegu w całości nie ukończyły (strój). Ale były też wspaniałe wzruszające momenty kiedy starsi przekazywali swoje koszulki maluchom. Duże brawa dla PANI, która swój medal przekazała dziecku, dla którego medalu zabrakło. Może warto to zmienić do następnego razu.
2017-11-11 14:59:21 | obserwator
Idea świetna ale organizacja już niestety nie.
Niestety zabrakło i koszulek i medali. Koszulki miały być wydawane o 10:45 a niestety o tej porze koszulek już prawie nie było. Podobnie wyglądała sytuacja z medalami, zabrakło medali dla najmłodszych biegaczy. Inicjatywa jest świetna, szkoda tylko że dla wielu dzieci to wcale nie była fajna sprawa. Z całym szacunkiem ale organizacyjnie daliście ciała.
2017-11-11 12:09:25 | Kasia.
więcej