Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -1 °C, 15 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" Trzeba działać jak człowiek myślący, trzeba myśleć jak człowiek czynu." [Henri Bergson]

Fotograf weselny – kto powinien zająć się fotografowaniem naszego wesela ?

Fotograf weselny – kto powinien zająć się fotografowaniem naszego wesela ?

Fotorelacja weselna to coś, co pozostanie z naszego wesela na stałe.

Innymi słowy, będzie to niezapomniana pamiątka, która pozwoli nam wracać do tego dnia w każdym momencie, dlatego też coraz więcej par zdaje sobie sprawę z tego, że ich wesele powinno być odpowiednio zrelacjonowane.

Fotografów weselnych jest od groma – mamy do dyspozycji naprawdę, pokaźną ilość usług w każdym mieście, dlatego też wybór fotografa weselnego wbrew pozorom, wcale nie należy do najbardziej prostych.

Jak znaleźć fotografa na miarę naszych oczekiwań. Odpowiednio dysponowany fotograf weselny powinien pokazać nam swoje portfolio, które powinno nas do siebie przekonać. Jeśli fotograf nie dysponuje szerokim doświadczeniem w zakresie relacji weselnych, jest to znak, że taka osoba może nie podołać wyzwaniu, dlatego nasz wybór powinien oscylować szczególnie w zakresie osób, które weselami zajmują się co weekend.

Co więcej, odpowiedni fotograf weselny, tak samo jak kamerzysta weselny powinien dysponować nie jedną, a kilkoma osobami, które przy rekomendacji warto rozważyć, ponieważ jeden fotograf nie jest często w stanie uchwycić wielu rzeczy na dużym weselu. Kiedy liczba naszych gości przekracza 100 osób, co często ma miejsce na weselach, zadbajmy o to, aby ekipa weselna która pojawi się na naszym weselu, liczyła minimum te 2 osoby, które z obiektywami będą szukać najlepszych momentów do fotografowania.

Warto bazować również na opiniach i rekomendacjach, których naturalnie nie brakuje w internecie. Oczywiście warto jest to konfrontować z powyższej wymienionym portfolio, albowiem opinie w internecie potrafią być nabijane, lub też manipilowane – wynosząc jednak wspólny mianownik z opinii i portfolio, które przypadnie nam do gustu, uzyskujemy odpowiedź na temat tego, czy dany fotograf spełni nasze oczekiwania.

Na koniec, trudno nie wspomnieć o osobach, które oferują tanie usługi fotograficzne na wesela. Niestety, dobry fotograf to usługa rzędu kilku tysięcy, na które warto jest poświęcić kwotę, z uwagi na fakt, że pamiątka która z nami zostanie do końca, powinna być kompletna i w pełni zadowalająca nas, jako klientów fotografa weselnego!

2017-11-03 11:53:50 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!