Zauważyliśmy, że używasz AdBlocka, prosimy o jego wyłączenie dla Portalu Lubliniec.Info.
Wtyczka nie wyświetla poprawie strony blokując m.in. zdjęcia.
Dzięki reklamom oglądasz ten serwis za darmo.

Pogoda:  -1 °C, 7 km/h , więcej
Złota myśl dnia:
" I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką." [Paulo Coehlo]

W poszukiwaniu solidnej bramy garażowej. Przegląd rozwiązań dostępnych na rynku

W poszukiwaniu solidnej bramy garażowej. Przegląd rozwiązań dostępnych na rynku

Własny samochód umożliwia dotarcie do pracy, wspiera rodzinne podróże i wspólne zakupy. Wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego codziennego życia. W jaki sposób zadbać o garaż, aby nikt niepożądany nie dostał się do naszego auta?

Wybieramy solidną i niezawodną bramę garażową

Bramy garażowe przydają się zarówno w garażach wpisanych w kubaturę domu, jak i w garażach usytuowanych zupełnie oddzielnie. Zobaczmy, jakie modele przygotowali dla nas producenci.

Jedną z propozycji dla miłośników tradycyjnego wykończenia jest brama TREND. W zależności od preferencji i koloru stolarki drzwiowej i okiennej, można zdecydować się na skrzydła o różnym wybarwieniu, na przykład w odcieniu orzecha lub mahoniu, o miłej dla oka stylistyce paneli i nowoczesnym designie.

 

Bramy garażowe. Trwałość i bezpieczeństwo na lata

Na co zwrócić uwagę, wybierając bramę garażową do swojego domu? Oto kilka najważniejszych aspektów:

  • rodzaj skrzydła - na rynku dostępne są skrzydła segmentowe i rolowane, a także skrzydła uchylne; warto dopasować typ bramy garażowej do własnej działki i miejsca podjazdu;
  • typ podnoszenia skrzydła - dobrym wyborem jest skrzydło podnoszone za pośrednictwem liny; jest to rozwiązanie bezpieczne;
  • renoma producenta - decydując się na zakup bramy, warto potraktować to jako długofalową inwestycję; renomowana marka daje pewność, że brama nie okaże się zwyczajnym bublem;
  • kompletny zestaw - najbardziej optymalną sytuacją jest ta, kiedy kupowana przez nas brama garażowa zawiera wszystkie elementy niezbędne do jej montażu, takie jak boczne nakładki, profile końcowe i uszczelnienia. Wtedy nie musimy dobierać ich osobno.

 

Brama garażowa. Z pilotem czy bez?

Sprzedawcy oferują nam różne typy produktów. Część z nich wyposażona jest w pilot. Nie da się ukryć, że otwieranie za pomocą pilota jest bardzo wygodnym, choć droższym rozwiązaniem. Dysponując ograniczonym budżetem, zawsze możemy zdecydować się na bramę garażową, która choć teraz nie ma pilota, będzie go mogła posiadać w przyszłości, bez konieczności wymiany całego systemu.

2017-10-30 11:32:31 |

facebook sledzik gg

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!